Jump to content
Forum Windows-az.com

Autodesk Autocad 2014 crack error

Guest mr.tural.quliyev

Recommended Posts

Guest mr.tural.quliyev

Salam dostlar

mən kompyuterimə 2014 versiyalı AutoCad proqramı yüklədim ama nə yazıq ki aktivləşdirməkdə problem olur ama bilmirəm nədəndi crack proqramında düzgün edirəm ama ki aktivləşdirmə proqramını kopiya edib proqramın aktivləşdirmə hissəsinə yapışdırıram ama eror verir

başı çıxanlardan yardım etmələrini xaiş edərdim

ama sizə bir onuda deyim ki proqramı 30 günlük birinci aktiv etsəmdə açılmır yəni 30 günlük belə aktiv olmur nida işarəsi olur

dostlar mən bu məsələni araşdırdım bilməyənlərdə bilsin burda mən crack dosyasınl proqramın daxilində ki papkaların yanına atmalıymışam yenədə çox saq olun

Proqramlar telegramda
Guest mr.tural.quliyev

Bəli həll oldu ama 3D max2014 versiyasınıda aktivləşdirmək isdiyirəm ama həmin problem bundada elə olur ama autocad proqramındakı kimi edirəm ama həll olmur məyər fərqlidi? fərqli olan məncə bi tək key kodun başqa olmasıdı

Guest mr.tural.quliyev

dostlar çox minətdaram həqiqətən sizin bu işiniz çox kömək olur insanlara şəxsən biri mən mən autocad prqramını orgənməyə gedəcəm ama ilk öncə öz üzərimdə işdəməm lazım idiki az çox məlumat alım müəllimə asant özüm örgənə biləcəyim sualları deyil daha formalaşmı heç yerdən tapa bilmədiyim sualları vermək daha çox adamı bilgiləndirir müxtəlif disk vəya internetdə axtarış eləsəmdə crack fayıllarını yükləyə bilmirdim

ama bura girdikdə isə rahat bilədiklərimi soruşub örgənib yeni bilgilərə sahib olub dahada bilgiləndim və indi asanlıqla rahat crack məsəllərini həll edə bilirəm

həmdə vaxtım crack fayıllarını axtarmaqa deyil proqramda işləməyi örgənməkdə vaxtım keçəcək

sizi çox minətdaram Azərbaycanda açıqı desəm belə bir sayta rast gəlməmişdim bəlkədə var mən bilmirəm ama olsada sizin layihənizdən çox xoşum gəldi

sizin saytın daimi istifadəçilərindən biri olacam

Guest mr.tural.quliyev

bilmirəm problem nədəydi ama mən kodları kopiya edir vəya əlnən bir bir yazırdım ama ctrl+v və ctrl+c duymələrindən istifadə eləmirdim elədim indi aktiv olundu yəqin həriflərdə səhv edirmişəm

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...