Jump to content
Forum Windows-az.com

Antivirus crack repack

Guest mr.tural.quliyev

Recommended Posts

Guest mr.tural.quliyev

Salam

mən bilmək istərdim antivirus proqramları crack vəya repack versiya ilə yükləyib işlədəndə nəsə problem çıxır kompyuterə zərəri ola bilər və nə kimi

və bu proqramlarda nəsə öz özünə problem yarana bilər?

mən bir neçə dəfə repack versiya yükləmişəm ama hamısındada bir problem çıxıb ya vaxtı düzgün çıxmır aktiv olunmur yada nəsə başqa problemlər normal işləmir bunlar mənim fikirimcə siz nə məsləhət verirsiz ?

repackdan repackada fərq var baxır kim edir hə?

mən normal antivirus isdiyir D.VVep Kis və.s qarşıma hələ düzəməllisi çıxmıyıb burdada yükləyirəm nəsə problem çıxır vaxt göstərir 1 il sora təzdən deaktiv olur öz özünə

Proqramlar telegramda
Guest mr.tural.quliyev

Hə ola bilər o vaxt guya fotmay verdirmək isdiyirdim proqramistə didi cracklanmış antivirus yazacam didim bəkə mın bilmirəm

Olar bəs nədən istifafə eləsəm yaxşıdı açarı tapıb özüm aktivləşdirim?

RePack versiyaya məsləhətsiz deməzdim mən. Baxır ki, kim terefinden ve necə RePack olunub. KAV 2014 və KİS 2014 repack versiyalarda heç bir problem yoxdur.

Mən özüm hər 2 kompuma Kav 2014 yükləmişəm. 1-ci kompdakı Kavı pullu lisenziya ilə aktivləşdirmişəm. İkincidə isə ABİSMAL Cor. tərəfindən hazırlanan repack versiyadır. 2 si arasında 1% belə fərq yoxdur. Çünki repack versiyada proqramın heç bir nizamlamaları (nastroyka) ilə oynanılmayıb. Sadəcə proqrama key əlavə olunub. Kis 2014 də həmçinin.

Əgər sənin ürəyin rahat olmayacaqsa RePack versiyadan istifadə etməklə o zaman pullu lisenziyadan istifadə et. Elədə baha deyil. Əvəlki illərə nisbətən çox ucuzdur. Kaspersky üçün 1 illik və kompüter üçün açar sadəcə 15 azndır. 1 il üçün bu məncə çox narmal qiymətdir.

15 azn-də sənə baha gəlirsə, 10 azn xərcləməklə 1 illik Dr.Web üçün lisenziya ala bilərsən.

Yox əgər pul xərcləmək və ya RePack versiyalardan istifadə etmək istəmirsənsə Buradan Kaspersky Anti-Virus 2013 yükləBu key faylı istifadə edərək aktiv et. Key 19.12.2014 -dək aktivdir.

və ya

Buradan Kaspersky Internet Security 2013 yükləBu key fayl ilə aktiv et. Key 30.01.2016 -dək aktivdir.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...