Jump to content
Forum Windows-az.com

Silinməyən proqramları necə silməli?

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Qaqaş əvvəla SALAM keçən dəfə səni mən ban etmişdim və elə mən özümdə BANı açdım sanmaki kimsə açdı bu saytın ən səlahiyyətli adminlərindən biriyəm yəni anlayacağın istifadəçilər barədə tədbirləri filan hamısını mən görürəm Tural qardaş saytın sahibidir ama o bu qərarların hamısını mənə tapşırıb gələk əsas məsələyə onda 1 günlük BAN etmişdim səbəbi isə bağlı mövzulara cavab yazmaqdır saytda artıq heç kimə icazə verilmir bağlı mövzulara cavab yazsın yuxarıda gördüyün qaydaların hamısını özüm hazırlamışam və mövzuda açanda diqqətli ol təkrar mövzular açma və ən əsası rəhbərliyin bağladığı mövzulara müdaxilə etmə mən sayt rəhbəriyəm neçə ildir bu saytdan və forumdan istifadə edirəm sən mənim keçən dəfə mövzuma yazırsanki mövzunun adı səhvdir SDD adlı mövzunun adı sərt harddisklə əlaqəlidirsə heçdə səhv deyil və SSD və HDDnidə ən az sənin qədər tanıyıram ümid edirəm birdaha belə səhvlərə yol vermərsən aramıza yenidən xoş gəldin !

paylaşdığın üçün təşəkkürlər.amma buna əlavələr də eləsən daha yaxşı olar.məsələn hansı proqramlarla silmək olarsa necə silmək lazımdır buna aid video dərslik və proqramın linki.bu kimi şeyləri də eləsən daha əla olar.şəxsi fikrim.çünki istifadəşilər üçün də daha rahat olar bu komandaları yerinə yetirə bilməyəcəklər çünki.ona görə 1 neçə yol göstərsən daha əla olar.uğurlar.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...