Jump to content
Forum Windows-az.com

Forum Admini səs vermə yolu ilə Müsabiqə

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

...Hamıya salam...

...Azər,Şahin,Ceyhun və s. qardaşlara məni həmişə hörmətlə xatırladıqları üçün təşəkkür edirəm...

...Azərin bu layihəsinə mən də qoşuluram... və ən çox zəhmət çəkən user layiq görülsün... (Ümumiyyətlə Azər novatordur...bununla hamıdan seçilir...)

...Qaldı ki,forumun reytinq probleminə,bunun 1 neçə səbəbləri var...ən başlıcasını Azər və DieseL qardışımızın dediyini sayıram...

...Məncə hər şey öz əlimizdədir...Əl-ələ verib , birləşib hər şeyi bərpa etmək olar...

...Mənə qalanda,mən həmişə sizinləyəm...

Həmkarlarımın sözlərinə məndə qoşuluram. Əvvəlki vaxtlara baxanda son zamanlar mən deyərdim ki hec yeni bir layihhə görməmişəm saytda hansisa user tərəfindən hazırlansın. RΣD DΣMθN qardaşımızimiz son zamanlar bir iki tərcümə elədiyi proqramları çıxmaq şərti ilə. Ancaq keçmişə nəzər salsaq yəqin ki burda yeni istifadəçilər çox yaxşı tanımaz bəzilərinin adlarını Azər qeyd eləyib yuxarıda məndə ikisini qeyd edim Tərlan, Elvin Məlikov və s. Vaxti ilədə adlarını çəkdiyim qardaslar əsasəndə TərlanVüsal Azərin özüdə bu qardaşların hazırladiqlari Proqram paketləri və digər layihələri saytin dahada iləli zirvələrə getməsinə səbəb oldu. İstəyən olsa AİO Pack yazıb axtarış edib həmin userlərin hazirladiqlari layihələrə baxa bilər....Hansısa bir layihəni hazırlayib bitirmək ən azi 1-2 ay və ya daha çox vaxt tələb edir. Ancaq buna baxmayaraq həmin vaxtlar hər ayda hec olmasa 1 layihhə hazirlanib təqdim olunurdu...Ən son layihəm Tərlanla oldu bir neçə ay bundan əvvəl Pro-Soft AIO Pack Fikrimiz var idi ki proqramin paketinin versiyalarını yeniləyək bəzi səbəblərə görə hazirlaya bilmədik....Sözüm onda yox düzdü həmin üserlər mən özümdə işlərimlə əlaqədar cox vaxt ola bilmirəm saytda. Ancaq çox istərdimki əvvəlki vaxtlar kimi yenidən birlikdə qayidaq sayta. Bəlkədə həmin userlərdə bizim fikirləşdiyimiz kimi fikirləşirlər....İnaniram ki həmin vaxtlar yenidən qayidacaq və windows-az.comda böyük bir partlayiş olacaq. :wink:

Mənim layihələrim ama bir neçəsinin adı burda yoxdur :winked:

-Tanner AİO Pack v1.0 Excell 2010 Təhsil Seti

-Tanner AİO Pack v2.0 Word 2010 Təhsil Seti

-Tanner AİO Pack v3.0 Service Pack Programs Super Software Ultimate 2012

-AzSOFT Notepad v1.0

-AzSOFT Mail Sender v1.0

-Advanced SystemCare PRO 5.2.0.223 Azərbaycan

-IObit Game Booster 3.3.1 Azərbaycan

Səs vermə sona çatdı 21 səslə Elit-Killer yenidən forum admini seçildi

SALAM Ceyhun istəmədi adminlik dedi bacarmaram qalan istifadəçilərində statusu alındı bu qədər :fellow: hələlik tək Forum Admini Şahin qardaşım bir müddət sonra yenidən müsabiqə keçirdəcəyik

Forum Adminlərindən 19royal98, Faiq ƏhədovFuad Fərimli nikli istifadəçilərin statusları alındı saytda əziyyətləri vaxtı ilə çox olub deyə onları adi istifadəçi deyi Windows TEAM statusu ilə təltif etdim

Əlavə olaraq Jurnalislərdən Maksim_252Elnur_MUSAYEV nikli istifadəçilər saytda heç bir aktivlik göstərmədiyi üçün statusları alındı saytda əziyyətləri vaxtı ilə çox olub deyə onları adi istifadəçi deyi Windows TEAM statusu ilə təltif etdim

Windows-az.com saytının Sayt Rəhbəri Tanner. Bakı şəhəri 8 İyul 2014-cü il. zuhaa.gif

Azər təbrik edirəm sənidə müsabiqənin bitməsi münasibəti ilə və Şahin qardaşımızıda Şahin onsuzda əvvəldən həm nizam intizamliği, həmdə saytda əsasəndə forum bölməsində göstərdiyi köməkliyə və çəkdiyi əziyyətə görə bu statusa layiqli bir istifadəçidi. Təbriklər...

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...