Jump to content
Forum Windows-az.com

windows-az.com xətalari

Guest windows 122

Recommended Posts

Guest windows 122

Salam men bu saytda qeydiyyat pullu olmamisdan qabaq kecmisdim menim bu saytdan cox xosum gelmisdi sonra menim forumda soyus soyduyume gore ban elediz duzdu bu menim gunahim idi sonra yene pullu kecdim 1 hefteden sonra yene ban oldum amma bu defe menim sehfim olmamisdi indi yene qeydiyatdan kecdim artiq menim bu sayta olan hevesim ölur.Meni 2ci defe nie ban elemisdiniz Adim "windows Team" idi

Proqramlar telegramda

Aleykum SALAM qaqaş səni mən ban etmişəm səbəb isə

2.) Forumda mövzu açarkən mövzu başlığını və mövzu açılışını Azəri şriftləri ilə açın əks təqdirdə mövzu silinəcəkdir.

Hazırda açdığın mövzuda qaydalara uyğun deyil və mövzunda silinməlidir ama sənin BANını 1 həftə etmişdim yəni ömürlük deyil əgər BANın açılmasını istəəyirsənsə de açım ama birdə səhv etmə artıq bezmişim istifadəçilərin səhvindən belə hallarda artıq BANNED !!! edirik

Ay qaqaş deyirəmki mən sənin İPinidə BAN etmişdim bir həftə tamamlandı sən yenidən öz mademinlə qeydiyyatdan keçdin və indi yazırsan deyəsən başa sala bilmirəm yəni həm İP adresini həmdə Nikini ban etmişəm İP adresini açmışam Nikini yox mən elə edərəmki sən nəinki bu nik neçə niklərlədə qeyd ola bilmərsən yəni təzə köhnə söhbəti deyil nikinin açılmasını istəyirsənsə xahiş etməlisən

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...