Jump to content
Forum Windows-az.com

Yeni Forum Admini

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

SALAM millət necəsiz dedim sizində səsinizi alım necə çünki hamımız bu saytın üzviyik mən elə bir insanamki heç vaxt kiməsə yuxarıdan aşağı baxmamışam nə realda nədə virtualda ona görədə dedim istifadəçilərimizlədə bir qərarlaşaq elcan.sabiddinli neçə vaxtdır saytda mənim diqqətimi yaman çəkib həm ağıllı həmdə qanacaqlı istifadəçidir qısa zamanda saytda bir çox istifadəçinin rəğbətini qazandığına inanıram həmdə saytda yetərincə vaxt keçirdir qaydaları yaxşı bilir əminəm sizlərdə mənimlə razılaşarsınız buyurun səs verin 20.07.2014 tarixinə qədər səs toplasa Forum Admini vəzifəsinə layiq görəcəm əgər seçilsə birazda vəzifəsin başa salarıq Mən səsimi Bəli olaraq verdim hadi uğurlar

Proqramlar telegramda
Azər düzgün fikirləşmisən. Son zamanlar saytda bir neçə aktiv istifadəçi varsa onlardan biri də elcan.sabiddinlidir. Həm nizam intizam baximindan həmdə forum bölməsində göstərdiyi köməkliklər ən başlıcasi isə istifadəçi ilə düzgün münasibət. məncədə layiqli istifadəçidir...

Hər birinizə ayrı-ayrılıqda minnətdaram məni bu şərəfli və məsuliyyətli satatusa layiq gördüyünüz üçün. Bu mövzunu oxuyandan sonra çox sevindim. Tələbkarlıq baxımından sizin kimi insanların rəğbətini qazanmaq çox çətindir. Əgər mən bunu bacarmışamsa deməli çox şeyin öhtəsindən gələ bilərəm. :smile:

Musa müəllim sizin tövhənizdən sonra güman ki, uğur mənimlə olacaq.

Kumar dəstəyiniz üçün sağolun.

KAMRAN CAVADOV bir sayt rəhbəri kimi mənə dəstək durduğunuz üçün sağolun.

ALLAH qoysa sentyabr ayından vəzifəmə başlayacam. Təbii ki, ayın 20-ni gözləyək görək nəticə necə olacaq. :feel:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...