Jump to content
Forum Windows-az.com

Sayt şablonumu oğurlamaq istəyənlər

Recommended Posts

İlk öncə hər kəsə salamlarımı çatdırıram... Qeyd edim ki bu mövzunu açmaq üçün Tanner'dən şəxsən icazə almışam...

Uzun müddət idi ki, öz saytımla məşğul olduğuma görə burda o qədər də aktiv olmamışam və mən olmadığım müddətdə forumda bəzi mövzularda mənim saytımın şablonunu istəyənlər, saytımı rip etmək istəyənlər meydana çıxıb...

Mənim saytımdan screshoot götürüb şəkil redaktoruyla 1-2 söz əlavə edib dəyişərək aşağıdakı kimi burda paylaşıb öz saytını mənim saytım kimi yığmaq istəyən birini gördüm.. bir neçə mövzuda da bu istəyə düşərək sayt ripləmək haqqında suallar paylaşıb...

Proqramlar telegramda

Hə elə odur o istifadəçiyə dəfələrlə xəbərdarlıq etmişəm artıq xəbərdarlıq düyməsi basılmalıdır ama qaydalara uyğun.

20.) Forumdan yalnız Sayt Rəhbəri və Forum Admini cavabdehdir. Statuslu şəxslərin səbəbsiz yerə qırmızı xəbərdarlıq düyməsini basmağa ixtiyarı yoxdur. Adi istifadəçilərin qırmızı xəbərdarlıq düyməsini basmağa ixtiyarı yoxdur. Buna səbəb olan istifadəçinin user adı silinəcəkdir. Sizi narahat edən istifadəçini aşağıdakı Şikayət et düyməsini basaraq şikayət edə bilərsiniz.

Onda birdə belə hallar görsəm saytdan qovacam !

yaxşıdıye proqram sayəsində kiminsə aylarla əziyyət çəkdiyi saytın kompyalayır özəlləşdirir.buna aid mövzu açılsa dərhal silib həmin istifadəçini saytdan kənarlaşdırma haqqında sayt rəhbərlərinə şəxsi ismarıc yazacam.düzgün hərəkət deyil heç olmasa icazə al bəlkə sənə köməklik elədi.

Bir daha her kese salamlar. Telefonla daxil olmusam deye herfleri düzgün yaza bilmirem.. Buna göre üzrlü sayin..

O ki qaldi usere, adini yazmaq istemedim ama özünüz kimin oldugunu bildiniz..

Saytin html olaraq rip olunmasini men de bilirem.. Bunun üçün proqram da vere bilerem.. meshur saytlari ripleyib istifade ede bilerem amma etmirem.. Kiminse 1001 eziyyetle qazandigini ogurlamaq yaxsi is deyil..

Tanner, yeqin ki sen deyen kimi edecem..

Tesekkürler her kese..

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...