Jump to content
Forum Windows-az.com

ELNUR ORDUBADILI Nikli user saytdan qovuldu

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Bir daha təşəkkürlər. Bu bütün AZƏRBAYCAN çərçivəsində olan bir problemdir. Təkcə saytda deyil hətta bu vəziyyət "Məktəbəqədər, məktəb, universitet və s." kimi müəssisələrdə də müşahidə edilir. Müəllimlərlə adi insanlar kimi danışırlar. Və ən əsası danışıqlarını fikirləşmədən həyata keçirirlər. Çox acınacaqlı vəziyyətdir. Valideynlər isə uşaqlarının tərəfini saxlayırlar. Təbii ki, belə davranışlar həmin istifadəçilərin kollektivdən uzaqlaşdırılması ilə nəticələnir. Necə ki, biraz əvvəl bu baş verdi. Nizam-intizam məsələlərində işlərinizdə uğurlar.

Azər facede üzür istəyib lap yaxşı ancaq o problem saytda olub buda onu göstərir ki o istifadəçi burda Hamıya qarşı hörmətsizlik edib. Zəhmət çəkib mövzuya rəy yazsın..Burda heç kim heç kimdən artıq deyil... Saytda elədiyi hərəkətə görə Sayta hörmət əlaməti olaraq rəyini yazaraq bildirsin....

Bilirsən mənə dünən burda hədə gəlirdi facedən tapdım profilini yazdım sonra tanıı ki olduğumu üzrdə istədi mən belə şeylərin ziddinə getmirəm ama saytı 1 dəfəyə dağıdaram sözü mənə həqiqətən təsir elədi bu saytın təməli boş qoyulmayıbki hər çatan dağıtsın bu sayta hətta günlərlə müdaxilə edən güclü hacker qruplarıda saytı dağıda bilmiyib nə isə çalışıb hamı qaydalara əməl etsin mən heç kim üçün güzəştə getmirəm mənim gözümdə hamı birdir təbiiki hörmətimi saxlayanların başımın üstündə taxtı rəvan yeri var.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...