Jump to content
Forum Windows-az.com

Qaydalar

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Salam birdaha axşamnız xeyir dostlar.ilk once Tanerden ve digerlerden sehf hereket etiyime görə üzr istəyirəm.Hörmət qarşıliklidir. Biz belə öyrənmişik. Amma 1 xaisim var hər insanın səhfi olur səhfsiz insan yoxdu. Qaydalarda adminleride o reputsaiya etmek olsun səhflərini bilsinlər.Hər kəs əsbiləşəndə insnıq tutanmrıq özmüzü mən əslində nikə görə yox daha çox bidəfəmlik olmagım pis oldum çunki bura girirem amma əsas bəzi proqramlara baxram onchün edəndə onuda nəzərə alın.Hər şey bam deyil axı esas insanlikdı .Baxmayrak ki 2012 ilde qeydiyatda olmusam amma cox az olram onuda nəzərə alin ümüyyətlə ..Bir daha Tanner sene coxsagol deyirem.

p.s o qeder qorxdursunuz ki hec kəs mövzü açmaq istəmir bir az sadə olun.sagolun geceniz xeyre :fellow:

Proqramlar telegramda

Əleykum Salam hər vaxtin xeyir...bəli hər bir insanın səhvi ola bilər....Əsas odu ki elədiyin səhvi başa düşəsən...və həmin səhvi düzəldəsən... Yeganə saytdı ki mən deyərdim ki hər bir istifadəçiyə yetərincə güzəştə gedilir...Ancaq bəziləri bunu dərk eləmir elə öz bildiyini edir...Bəziləri isə dərk edib elədikləri nöqsanları düzəldirlər....Biz heç kimi qorxuzmuruq...Sadəcə hər bir yerdə olduğu kimi burdada Nizam-intizamı qoruyub saxlamaqdi məqsədimiz...Uğurlar hər birinizə.....

ELNUR ORDUBADLI,Mənim qardaşım işinə qarışmaq istəməzdim.Sadəcə dözmədim.Elə danışırsan ki,guya bura citdi rejimli həbsxana və ya nə isə xüsusi davranış tələb edən bir yerdir.Caliş səhv etmə ki,kiminsə sözündə götürəsən.Mənə şəxsən buradakı tələblər bir balaca sərt və ağır gəlir.Amma yenə de mecburiyyetdən bir təhər qaydalara riayyət edirəm ki,kiminsə sözü gotürməyim.Heç real həyatda söz götümürük qaldı ki,virtualda kim isə nə isə desin.Qovuldun gəlmə.Başqa adla və ya başqa üsulla gəl.Bir daş altda,bir daş üstə.Qaydalara çalış riayəət elə,ki işini aşırda biləsən.Öz işinə xatir elə də.Yoxsa buranı lap bardağa dönür ee.Biri birinə ünkisə edir,biri o birindən küsür,biri buranı ədilliyəyə döndərir.Bir sözlə hamıya aid deyil,amma gərək balansımıziı qoruyaq.Mən qovulsaydım,gəlməzdim !!!!

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Vahidov salam əvvala əgər bilmək istəyirsənsə deyim mən nikim bam olunmasına gorə danıışmamışam bu onların işıdı məni bidəfəmlik etmişdilər yani sayta girə bilmirdim adi qaydayla o ki qaldı başqa niklə özümə hörmətsizlik etmiş olar Kişı birini işlədər sonadək.mən bu haqqda bura nə üçün gəldyimidə Adminə dedim kiç bəlki bilmək istəyər .O ki qaldı he\\ç kəsdndəə soz goturmurəm ozundə şahidisən .burada oluram amma əsas mənə lazım olana baxram o qederde burda yazmıram forumda. O ki qaldı bama sən düz deyirsən amma bir seyi səhf deyirsən nece ve ne üçün olmusan bam onda başqa məsələ.nəsə Azda olsa kicik fikrimi catdra bildim .Forum adminleridə nə üçündü kimsə səhflik edəndə onun səhfini duzəltmək movzü səhf olanda yerini deyişmək elədə problem olmaz duzdu user coxdu orasida var Amma köməkliklə hər şeyi həll etmək olar. (azeri srifleri ) birdaha təsəkkür :winked:

ELNUR ORDUBADLI ,Mən sənə sadəcə öz fikrimi dedim.Səhv tutmağa çalışmadım.Sən özünü başqa profil açdın,açmadın hörmətsiz edirsən.Səhv etdin,bilmədin və rəhbərlik səni qovdu.İndi gəldin,işin xatirinə admilərlə dilini şirin edib qayıtdın və amma yenə də qaydaları pozmağa davam edirsən.Hələ adicə bu SMS-də nə qədər desən qrammatik səhv var.Mən kişiliyi ortaya qoymuram.Xanım istifadəcidə ola bilər.Amma saytda ki,öz mövqeyinə qalsa forumu diqqətlə oxu gör nə qədər adam sənin qovulmağını dəstəkləyib.Bu təzə qaydadırda hə kişinin bir niki olar?Mən userdən danışıram.Bağışla işinə qarışdım.Üzürlü hesab et.Mövzunu bağlayaq.Sadəcə şəxsi fikirimi məndə bildirməyi özümə borc bildim.Əgər bu mənim şəxsi fikirimdirsə qoymaram müdaxilə olunsun .......

mövzu açırsan nə bölmə düzgün deyil nə də azəri hərfləri ilə yazılmayıb bax belə olan halda 3 dəfə xəbərdarlıq edirik və düzəliş edirik mövzuya 3 dəfədən artıq uje səhv edən insan tupoy olmalıdır ki bunu bacara bilməsin.nə çətinliyiniz oldu buyurun müraciət edin köməklik edək.bunu dəfələrlə demişik.burda çətin heçnə yoxdur.

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Vallah bir az gülməli çıxdı nə edək Azərbaycan dili oxumamışam yaxşı qrammatik səhf belədə davam edin ..Vahidov fikirlerivə hörmətlə yanşıram çalışram müəllim tutum oyrətsin ..Axı dedim ki mən öz şriflərimizlə işləmirəm o ki qaldı 1 sualı belə böyüdəcəyini hesab etmisdim təki belə hamı sizin kimi millətini sevən olsun dilmizicə yazsınlar nə deyim əla alqişlanası amma mənim cıxmaxəmə istyən şəxslər yeqin ki onlara oz fikrimi ve iradlarmı bildiryim üçündü.Arxada n vurlan daş topuxa dəyər :angry:

Çalışaram ki 1 daha mövcü açmıyım . sizləri belə yormayim.

p.s Bu qədər əziyyət cəkdinz yoruldunuz yordum sizləri biri cavab versəydi məsələ qutarmışdı

Ugurlar

ELNUR ORDUBADLI ,Sən bu saytda qalsan mənə nə ziyan edirsən və ya getsən nə ziyan edirsən?Heç kim etmir.Heç edədə bilməz.Eksinə qalmaları yaxşı olar ki,heyyətimizdə böyüyər.Mən də sən kimi sravi istifadəçiyəm də.Sadəcə məsləhət etmək istədim.Müellimi tutrsan və ya buraxırsan bu da öz işindir.Məni səhv başa düşmə.Heç kim mənim üçün xüsusi bir şəxs deyil.Gəlirəm və mənə lazım olanı oyrənib gedirəm.Hamı kimi.Sadəcə indi buranın qaydası budurda.İşinə xatir alışda.Yaxşı götürək Azərbaycan hərflerini yaza bilmirsən.Bəs mövzunun yerini düzgün seçmək?Bəzən amma lazım olanda düzde yazırsan axı.Bir sözlə özün bil,bağışla işinə qarışdım.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...