Jump to content
Forum Windows-az.com

Məsləhətli provayder

Heveskar_

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Telefon nömrəsinin Provayder seçiminə aidiyyatı yoxdur. Mən SMART-dan istifadə edirəm. Qoşulmaq üçün müqavilə bağlayanda özləri xətti yoxlayırlar. Əgər əmələ gəlsə müqaviləni bağlayırlar. Müqavilədə göstərilən sürət verilməsə onlar tam məsuliyyət daşıyırlar.

Elit-killer, mən mövzu başlığın düzgün qeyd etmişdim._Məsləhətli provayder_ sözləri daha böyük anlayışdı ._341 ilə başlayan telefon üçün məsləhətli provayder_ sözləri isə qisa ve konkret cavab teleb edir. Məsləhətli provayder kəlməsi İstifadəçiləri çaşdıra bilər məncə.Bildiklərini burda paylaşanlara,kömək edənlərə qabaqcadan _cox sagolun_ deyirəm :smile:

Elit-killer,yuxarida mənə başqa bir irad da tutdular ki bəs azəri şriftlərlə yaz ,mən ona heçnə deyə bilmərəm çünki mən haqsız idim.Ama sizin dediyiniz məsələ yə gəlincə mən haqsız deyilem.Mən bu saytdan çox faydalanmişam və çoxdandirki bu saytın istifadəçisiyəm.Qaydalara da hörmətlə yanaşıram.Bəzən texniki və mexaniki səbəblərdən yalnışlıqlar ola bilər . _necə yazmışamsa helə məsləhətlidir mövzu başlığı_ mənə diktatoriyanı xatirlatdı.Niyə mənim mövzu başlığım (qaydalara uyğun ola ola) məsləhət olmadi ama sizinki məsləhət oldu.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...