Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8.1 Wi-Fi problemi

Graf_Drakula

Recommended Posts

Salam olsun Hər bir kəsə. Mənim kompyuterimin Əməliyyat sistemi Windows 8.1 dir. Mən internetə daxil olmaq üçün Wi-Fi dan istifadə edirəm. Normal bir şəkildə işləyir. Kompyuteri Söndürərkən Qibernasıya edib söndürürəm. Kompyuteri açanda isə heç bir Wi-Fi ya girmir. Gərək Perezaqruska Verib yenidən yandırasan Kompyuteri. Bu nə ilə əlaqədardı?

Proqramlar telegramda

windows 8 və win 8.1 də belə problemlər olur.win7-də wi-fi problemi olanda biz wi-fi bölümündə nə vaxtsa hansısa wi-fi -lara qoşulmuşuqsa onların siyahısını silə bilirik amma windows 8 və win 8.1 -də biz bu siyahını görə bilmirik ona görədə bəzən wi -fi qoşulmasında problem olur .Bu problemində həlli var

Burda əsasən unudulmuş wi-fi parollarını tapaq üçün istifadəni göstərib amma istədiyiniz nə vaxtsa qoşulma etdiyiniz seti remove edib silə bilərsiniz.

WiFi Profile Manager 8 (proqramın linki)

Qeyd:Proqramı açandan sonra nə vaxtsa qoşulduqnuz və hazıra istifadə etdiyiniz wi-fi -ların adı gələcək .Silmək istədiyiniz setin üzərinə gəlib mausun sağı ilə klik edib remove seçin sonra isə proqramı bağlayıb yenidən açın.

Vahidov oqraniçni dostup yazılanda şəkildəki kimi et.Qeyd edim ki mən dns yerinə 8.8.8.8 yazmışam əksər provayderlərin dns məhs belə olur amma ola bilər ki sənin istifadə etdiyin provayderdə dns başqa olsun bunuda nəzərə al.set.png

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...