Jump to content
Forum Windows-az.com

Məsləhətli Stol Üstü Komputer

Azer Muradov

Recommended Posts

Evvala hərkəsə salam, mövzunun başlıqında çətinlik çəkdim ümüd edirəm düz açdım. keçim mövzüya deməli bir stol üstü komputer var almaq istəyirəm, tək sistem blok qiymeti 839 AZN sizden istəyəcəyim mənə köməklik etməyinizdir. parametirleri yaxşıdır lakin vidyokarta sında şübhəliyəm yaddaşı yaxşı olsada növü biraz kohnəyə oxşayır özümdə oyun həvəskarı olduğum üçün Vidyo kartaya çox önəm verirəm məhsul Bakuelektroniks dəndir. məhsulun parametrləri isə budur,

large_702_sam.jpg

Proqramlar telegramda

Bahadır.Processor yaxsıdır.Qalan bahadır.Xətrin ləzzətdi bir kompyter istəyirsə özün yig.Mən yiğmısam.950 başa gəldi ekranla.16 Ram,İ7 processor.2 -ədəd HDD NVİDİA nvidia geforce,Daxili wi-fi.DDR 3 plata.Korpusu isə şəxsən maşın salonuna dizayn vərən usta bacarıgını orada tetbiq edib.Bütöv işıqlardır.İndi isə mən işıqlı klaviyyatura axtariram .Tapmıram.Hissələri ABV və Proneksin remont sexindən amışam ...

RΣD DΣMθN hazırda məndə gt9500 du novu VGA nin bunda isə gt430 səncə hansı daha üstündür mənə tək bir oyun üçün yox bütün yeni çixan oyunları dəstəkləsin bax belə bir VGA lazımdır.

RΣD DΣMθN hə aydındı ozüm yiğdıraram tanış adam var bu işlə məşğuldur sadəcə bezikdirici gəlir adama

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...