Jump to content
Forum Windows-az.com

Android pullu programlar pulsuz

TechnoLife

Recommended Posts

Salam,Hörmətli istifadəçilər

Google play marketdə yerləşən pullu programları pulsuz endirmək üçün bizə 3 program lazım olacaq.3 programında linkin aşağıda verirəm.
Market Unlocker

Market Unlocker - Yüklə
Black Mart

BlackMart-Yüklə
Freedom

Freedom - Yüklə

indi yükləməyə başlayaq.İlk öncə Market Unlockeri yükləyin və aktivləşdirin.
Android pullu programlar pulsuz

OFF olan yeri ON edirik.Sonraki mərhələdə RUSSİAN seçirik bölgəni:
Daha sonra Freedom programın yükləyin.Freedom programı ilə programları açın.Misalüçün Subway Surfers-i açın içindəki pullu əşyalardan alanda pulsuz alınmış olacaq.
Black Mart programından da pullu google play programların pulsuz endirmək üçün istifadə edəciyik.Bu qədər...
Kimin sualı olsa cavablandırmağa hazıram.

Proqramlar telegramda

Bəs onda o proqramlar silinəndə o yuxarıda yazdiğın 3nü deyirəm onda adi play market ya da antivirus onları virus kimi görmüyəcəkki

Həmdəki deyəkki evdə xperia z də var z1 də 2sidə eyni accounta baxir onlarda brində yüklenmə listinə girəndə yəni bu 3proqrami deyəkki z1 eyuklədim play marketde o yuklənmə siyahisina girəndə sabahı gün z yükləyəndə nəsə problem olmayacaqki?

Telefonu root etdim.Yüklədim programları.Amma məs:Soccer Stars oyununda 1250 para aldım.Yazıldı ödeme başarılı.Amma heçnə gəlmədi..Bu program online apps üçün deyil.Amma digər programlar və oyunlarda işləyir.Bəzi programlar və oyunları PRO versiyasına yüksəltdim pulsuz.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...