Jump to content
Forum Windows-az.com

Printer katric doldurma

Recommended Posts

Salam, Menim printerim var 1 il yarim istifade elemedim sonra getdim teze katric aldim teze katricin rengi qutarannan sonra buna reng vurdum Wprisnen.Komputerde proqramnan baxanda reng gorsetmir yeni katrici bos gorsedir hemde ksereks elemey olmur yeni qara reng.Sizce bu neden ola biler? tesekkurler .Marka : HP DESKJET 2050 SERIES

Youtubda baxmisam cox videoya axirda neynense havani cekiller men onu elememisem o yoxdu mende :(

Proqramlar telegramda

1.) Forumda mövzu açarkən düzgün bölməni seçin mövzu açmaqda çətinlik çəkirsinizsə Sayt Rəhbərləri və Forum Adminlərinə müraciət edə bilərsiniz.

2.) Forumda mövzu açarkən mövzu başlığını və mövzu açılışını Azəri şriftləri ilə açın əks təqdirdə mövzu silinəcəkdir.

Əvvəlcə Şipirisnən Rəng vuranda Şpirisi Rəng qutsunun dibinə kimi bas sonra doldur şpirisi. bunun səbəbi də kraska qaldıqda üst hissə köpük olur. ola bilsin sən sadəcə köpük vurmusan kartcə. Kartici Doldurarkən də ehtiyatlı ol karticin lensini dagıdarsan. ))) başıma gəlib )))

O proqramda axtar printeri yoxlamadan keçirtmək olmalıdı. Printere Boş və ya dolu vərəq qoy. yoxlamanı bas. printer özü hərifleri bir bir vərəqe yazib çıxaracaq. Sonra düzəlməlidi.

Birdə Printerin üzərinə bax gör nida işarəsi yaynib sönür. əgər yanıb sönürsə kartici təzədən çıxart tax birdə yoxla.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...