Jump to content
Forum Windows-az.com

IObit Azərbaycanı da Seçdi (TƏBRİKLƏR)

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Xoş gördük Elcan və digər bütün dəyərli istifadəçilər Hər kəsə öz səmimi təşəkkürlərimi bildirirəm bu mənim deyil Azərbaycanın uğurudur çün ki, Azərbaycan dilində proqramlar azdır yeni və orta səviyyəli istifadəçilər belə proqramlardan istifadə etməydə çox çətinlik çəkir Türk qardaşlarımıza minnətdaram ki, onların sayəsində yetəricə proqram var bizdə Azərbaycan dilində olmayan proqramları Türk qardaşlarımızın sayəsində Türkçə işlədirik ama Azərbaycan dilində nəqədər proqram çox olsa bir o qədər həm öz dilimizə dəstək olarıq həmdə Azərbaycanı bütün dünyaya azda olsa tanıdarıq artıq IObit şirkəti Driver Booster proqramında Azərbaycan dilinidə öz rəsmi dili olaraq seçdi...

Bunuda qeyd edimki mən tərcümələrimi qramatika və lüğət üzərində aparıram yəni rəsmi Azərbaycan dili

Hər birinizə ayrı ayrılıqda öz səmimi təşəkkürlərimi bildirirəm bu uğur mənim deyil mənim simamda sizin və bütün Azərbaycan texnologiya sahəsində işləyən hər bir xanımların və bəylərin uğurudur...

Çalışıb mümkün qədər yeni versiyalarda əməkdaşlıq edib dil faylının aktual qalması üçün mübarizə aparacam xoşbəxtlikdən IObitin rəsmi nümayəndəsi Hsien (Əslən amerikalıdır) mənim dostumdur köməkçi olacaq bizə

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...