Jump to content
Forum Windows-az.com

Ebola virusu.

H4CK3R

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Yaxşıkı bu sayt var bütün gələcək təhlükələrdən məlumatlanırıq və həmçinin kamputer üzərində savadın artırılmasına və bir çox lazımlı faylları və məlumatları tez bir zamanda və keyfiyyətli olaraq yükləyə bilirik artıq 2 ildi bəlkədə çox bu müddət ərzində bu saytın böyük köməyi olub mənə buna görə əməyi keçənlərə təşəkkür edirəm həmçinin qardaşaki, bu təhlükəyə qarşı bizləri məlumatlandırır maraqlı məlumat idi çox sağol

Halal xoşunuz... Azer Muradov haqlısan baxmayaraq ki, bu saytda yeniyəm amma bu sayt mənim çox xoşuma gəlir. Əvvəllər 1 ay tapa bilmədiyim proqramı,oyunu indi çox qısa bir müddətdə qardaşlarımın köməyilə tapa bilirəm.Saytda mənə kömək edən,mənə dəstək olan bütün istifadəçilərə dərin minnətdarlığımı bildirirəm.

Hər kəsə təşəkkürlər!

Guest AZE610(2)

Isi 617

20.) Xahiş edirik öz dilimizə hörmət məqsədi ilə və mövzunun dəqiq anlaşılması üçün mövzulara yazılan cavablarda Ç,Ə,Ğ,I,Ö,Ş,Ü hərflərindən istifadə edilsin, əks halda yazılmış cavab silinəcəkdir.

Təşəkkür

Arno Victor Dorian

elədiki var qaqaşım, yaxşı tərəflərindən biridə buduki, hazirda internetdə bir sürü viruslu zərərli fayıllar var və ən güclü antivirus belə bu virusların bir çoxunun ohtəsindən gələ bilmir və bu özəllikləridə digər saytlardan yaxşıdırki burdan yüklədiyimiz faylları rahatlıqla yükləyirik və faylların təhlükəsizliyi baxımından rahat ola bilirik. bu çox yaxşıdır və inşallah həmişədə belə davam edər

Halal xoşunuz...

ACCOUNTANT xeyr qaqaş onlar təşkilat kimi müraciət etdikləri üçün dostluğa ehtiyac yoxdur... 2-cisidə ki, əgər dostluğa ehtiyac olsaydı ki, ehtiyac yoxdur hər hansı bir mail ünvanını hack etməyə nə var? Girəcəklər profilinə özlərini kontakta əlavə edəcəklər və sonra kompyurerini rahatlıqla ələ keçirəcəklər.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...