Jump to content
Forum Windows-az.com

Təzə kompüterə sistem yazma

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Salam dostlar mən 1 problemlə qarşılaşmışam deməli təzə kompüterdi upakovkada açmışam indi şnurlar hər səyi düzətdim amma manitor yanmadıkı mən ora vindovs 7 sistemini yazım .Xatırladım ki təzədi heçnə yazılmayıb .Mən nə edim ki bu manitor açılsın işləyir manitor ( 4 manitorum var ) amma yanmır göstərmir niyə ? video varsa paylaşasrdınız zəhmət olmasa . yeni istehsaldan çıxan kompüterə sistem necə yazılır ? indidən tşk

Proqramlar telegramda
Guest ELNUR ORDUBADLI.

yox e yəni manitorları yoxlamışam işləyir yəni artıkda var onlarlada yoxladım.. sadəcə yandıranda heçnə gəlmir .. nə edim nəsə basmalıyam ? plata heçnə bilmirəm sadcə upakovkada gəlib .. sistem yazmaq lazımdır .

əgər hissələrin alaraq yiğmısansa hər bir hissəni düz olaraq quraşdırmısan lakin buna baxmayaraq yenədə yanmırsa mənə elə gəlir ana platan video kartanı dəstəkləmir. sən ana plata ilə video kartanın markasın mümkünsə yazardın

ərər alınmadısa çətinki belə səhfə yol verilə sən hər bir hissəni yaxşı yaxşı yoxla ola bilər VGA kabeldə boşluq ola Həmçinin Video kartanıda quraşdırarkən boşluq olmamalıdı

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...