Jump to content
Forum Windows-az.com

Texnikum və Universitet

Kənka™

Recommended Posts

Salamlar, bu dərsdən, texnikom vs başı çıxanlaradı sualım? Mən 9da oxuyuram, hələ dəqiqləşdırməmişəm ki hara verim. Yol polisdiyinə vermək istəyirəm. Qeyd edimki, indidən cəbr məşğələsinə gedirəm. Gələn il 3undən 11də oxuyanda 5indən gedəcəm, verdiyim qrupa görə yəni. Sualım budu: Yol polisi universitetdə var? Hansı qrupdadı? və ya texnikomda? Dediler polis akademiyasıbna daxil ola bilərsən, odaki bilmirəm hansı fənlər? Necə? Neçə bal vs?

Birdəki 1ci qrupda komputerə aid nəsə var? Neçə baldı vs. Bunlar haqqında mənə məlumat verə bilərsiz? İndidən təşəkkürlər, sağolun.

Proqramlar telegramda

Texnikomu mən bitirmişəm.Ağlı olan texnikoma gedməz.Sonra akademiya bitirmişəm oranıda oxumaq çətin və bezdiricidir.Texnikomda polis olmur.Boş söhbətdir.Yola hərəkətinin təşkili var.Işarələr,Mero işi yəni.Sən adicə sadə bir universitede ver.Oranı bitir və əlində ali savad olsun.Sonra polis və istədiyin orqana işə düzələ bilərsən.Sistemdən qaç ....Tələbə ol kursant yox !!!!Mən BT bitirdim,Bt akamemiyasınada getdim.Amma adi tələbə ol

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...