Jump to content
Forum Windows-az.com

Steam

Kənka™

Recommended Posts

Salam. Mən oyun almaq istəyirəm steamdan. Pes 15 $19.99 USD qiyməti. AZN ilə nə qədər edir? İnternetdə tapdım prostaki AZN USD baxanda 20 manat ancaq USD AZN baxanda 15 manat oldu başa düşmədim. Birdəki ucuzu var hansısa saytda?

Məsəlçün mən aldım, hesabıma düşdü pes 15. Mən hesabımı başqasına versəm oda oyunu yükləsə orginal olur ondada?

https://steam.az/ saytından ucuz qiymətə istədiyiniz oyunu ala bilərsiniz

Proqramlar telegramda

Mən Steamdan artıq 1 ildiki istifadə edirəm və azdan-çoxdan bilirəm.Sən steama pul PayPal kartları və ya E-Manat terminalı ilə köçürə bilərsən.Amma E-manatla vurduqda % tutur.Birdəki bəli sən hesabını kiməsə verdikdə oyunlarda gedir (Orginal Olur.Hesabını başqasına verdikdə konpiyuterindəki oyunlarda silinəcəkdir) Başqa belə bir neçə sayt var ucuz verən amma olrdan almamışam özüm.

Orada Əyəncə bölməsi var ora daxil olursan.Sonra orda Online oyunlar və ya başqa hansısa bölməni seçirsən tam yadımda deyil.Orda Steam olur Ora daxil olursan öz nikivin adın yazıb İrəli vurursan.Steama daxil olduqda nik və parolu yazırsan bax həmin o niki ora yazırsan və sora orada pulu qoy dedikde qoyarsan çəkəcək.15 manata bilmirəm amma çox % tutur :(

İlk öncəliklə salam əziz forum istifadəçiləri.Şəxsən mənim fikrimcə Steam-a e-manat ilə pul köçürmək heç sərf etmir çunki fazi çox tutur 1manat vurduqda hesabında 0.78 cent köçur halbuki bu 1.27 cent olmalıdır ona görə ən yaxşı üsül bank kartı ilə ödəmə etməkdir.PayPal hesabı ilə etsən 2 qat güvənilir olar

19.99 dollar isə bizim pul ilə 15 manat 70 qəpik edir sənə məsləhətim qış endirimin gözlə bəlkə onda oyunun qiyməti düşər bu arada steamda dostluq ata biləsiz arada payday 2 oynayarıq azerbaycan20 axtarış verin

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...