Jump to content
Forum Windows-az.com

Zip code

qusi555

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Borland9, Redaktəyə görə sağol. Gələn səfər daha ehtiyyatlı olaram. Başa düşdüyüm qədər bu poçtun kodudu . Elədirmi ?

Əgər elədirsən onda mən niyə ora dəqiq poçtun kodunu yazım ki ? Axı onlar pasılka yollamırlar. Bəs onda niyə bu kodu istəyirlər ? Lap istəyirlərsədə məncə xeyalbeylerov -un yazdığı kimi AZ1000 və AZ1095 yazıb göndərmək olar .

Düz düşünürəmmi ?

Onda mən belə edim. Eləməyim təmbəllik gedim ən yaxın ərazidəki poçtun özündən soruşum.

Cavablandıran hər kəsə təşəkkürlərimi bildirirəm.

qeyd: Birdə hər kəsi seedbox almağa çağırıram super şeydi :winked:

Aha tapdım deyəsən .

Aşağıdakı şəkilə baxın. Orda qırmızı ilə işarədiklərim mənə lazımdır elədeyilmi ?

Balqsz.png

xeyalbeylerov, Seedbox şirkətləri sənə yüksək upload və download sürəti olan serverlər verir.

Görünüşü utorrent və bittorrent proqramı kimi olur.

Torrenti ora dabavit edirsən, özü yüksək sürətlə download edir və yüksək sürətlə paylaşır (upload edir).

Daimi orda torrenti aktiv saxlamaq həm saytlarda rationuzun artmasına həmdə digər şəxs yükləyərkən ona yüksək sürət ötürmənizə səbə olur.

Bax burda download sürətini görəcəksən.

Ümumilikdə 1GB10GB tarifləri var . Superdi.

Birdə film həvəskarları üçün üstün cəhəti var.

Mənim yükləmə sürətim 800 kbps -dı. Mənə sərf edir ki, seedbox alım və artıq 800 kbps ilə videoları (filmləri) yükləməyim. Daha sürətli yükləyim və elə o serverdədə izləyim.

Yox pulludu. Pulsuz kim sənə öz yüksək sürətli serverindən yer verər :D ?

Qiymətlər dəyişgəndi. Processorun gücü, Ötürüləcək sürət, sərt diskdə yer və serverin yerləşdiyi ərazi qiymətə təsir edir. Mən bunu almaq istəyirəm.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...