Jump to content
Forum Windows-az.com

SALAMLAR

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Salam millət necəsiz ? 2 aya yaxındır saytda deyildim səbəbi sağlamlığımla bağlı idi yenidən qayıtdım mən saytda olmadığım müddətcə 20 ismarıc gəlib mənə bir çoxu şikayətdir həm sayt rəhbərliyindən həmdə istifadəçilərdən hamısını oxumağa səbrim çatmadı buyurun kimin nə problemi varsa yazsın baxaq

Proqramlar telegramda

salam qardaş gəlmisən.problem 1 arada mən də olmadım amma qayıtdım və kimsə səbəbsiz yerə statusumu almışdı amma bilmədim kim idisə və açdığım mövzunu silib yenidən statusumu qaytarmışdı.1i var heç girməyim 1də var ki 1 gündən 1 belə girirdim sayta.onu kim eləmişdisə bilmək istərdim.

Hər birinizə təşəkkür edirəm və hər birinizi xoş gördük. Sağalmısan demək olmaz mən kulturisəm uşaqlar bilir qarnımda kiçik bir problem əmələ gəlib ağırlıq qaldırma ilə əlaqədar özümü qorumasam həyatı riskim var qorusam problemli heçnə deyil ona görədə ALLAH özü necə bilir ocürdə edəcək. Hazırda məşqlərimə 2 həftədir davam edirəm

Şahin yaxında bu mövzunu forumda qaldıracam narahat olma...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...