Jump to content
Forum Windows-az.com

PayPal haqqında köməklik

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

SALAM millət yaxşısız İnşALLAH. uşaqlar mən Türk Blu-ray arxivi saytlarının birində VİP istifadəçiyəm onlardada ancaq VİP istifadəçilər özəl sayılır deyə bütün filmləri yükləmək imkanın var mən 2 aylıq VİP almışdım WebMoney ilə oda bitir moneyədə pul qoymaq sərf etmir az verir indi PayPal ilə ödəmə edə bilərəm indi mənə zəhmət olmasa başa salın PayPal ilə ödəmə etmək üçün mənə nələr lazımdı və necə ödəmə edilir digər hesablara ümid edirəm ətraflı anladız və köməklik edərsiz...

Webmoney, Qiwi, Yandex Money (yoomoney), Paypal ilə bağlı istənilən sualınız üçün bu sayta yazın : https://steam.az/news/webmoney-qiwi-yandex-azerbaycan

Əlaqə 055 226 96 22

Proqramlar telegramda
Qardaş PayPal ilə bağlı bütün sualları demək olar ki,bilirəm. :bully: İlk öncə ondan başlayaq ki, PayPal ilə ödmə almaq və ya ödemə etmək çox sadə və çox etibarlıdır.İlk öncə hesab açırsınız.Diqqət et ki, Azərbaycan adı ilə açma,yoxsa ödəmə ala bilməyəcəksən.Yəni,PayPal Azərbaycan istifadəçilər üçün xidmətini tam olaraq etmir.İlk öncə İp adresini dəyiş,Amerika et ( Türkiyə Məsləhətlidir) .Sonra Adını,soyadını düzgün formada yaz və fake telefon nömrəsi istifadə et.Daha sonra a-mailinə aktiv. linkindən aktiv etmiş olursan.Hesabını Kredi Kartı ( Bonkomat kartları) Visa ,MasterCard falan ilə birləşdirirsən.Yəni hesabına işlək vəziyətdə olan bir kartı daxil edirsən ( Çox etibarlıdır ). Bunun sayəsində sən hesabını doğruldursan həm də çox sürətli internetdən alış-veriş və ödəmə ola biləksən.Kartından Paypalına pul yatır və ödə.Ödəmək çox sadədir.Klik edəcəksən saytdakı uyğun bölümə.Və sənə təklif edəcəklər,sonra isə edəcəksən.A-mailinə bu ilə bağlı məlumat xarakterli mesaj da gələcək.Uğurlar !

Başqa ip ilə ( ipini dəyişdirərərk) PayPal saytına girirsən və ölkə bölümünü İpi-nə uyğun seçirsən ( əksər hallarda aktomatik dəyişir ) .Sonra normal qeydiyyatdan keçirsən.Mən ödəmə almışam və ödemə etmişəm.Etibarlıdır.Amma pulu çıxıartmaq bir az qəlizdir.Bunun üçün gərək Visa Master Card ( kredi kartın ) ABŞ və ya Türkiyə -dən alınsın.Yəni gərək pulu almaqçun ora gedəsən və alasan.Bir də nömrə problem yartmır.Nömrə onun üçündür ki, ödəniş etdikdə problem yaranarsa səninlə əlaqə saxlasınlar.Və bu da insanı bir az narahat edir.Amma PayPal ilə problem yaranmır.Mən 10.00 USD VƏ DİGƏR DƏ 6.00 USD , 4.00 USD ödmə alıb və 9 dekabr tarixində də 4.00. USD ödəmə etdim.

-------------------- Əlavə olundu

Əks halda təəsüf ki, mümkün deyil.Gözəmək lazımdır ki, bir gün gəlsin Azərbaycan inkişaf etsin və PayPal dövlətimizdə də istifadə olunsun.Bəlkə o vaxt PayPal Azərbaycana xidmətini tam edər.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...