Jump to content
Forum Windows-az.com

Telefon almaq

dell-inspiron

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Salam . Orda saytda aşağıda sol küncdə online çat yer alıb. Suallarınızı ora ünvanlaya bilərsiniz.

Mən biraz yadım və cavab aldım.

Mən-

maraqlı qiymətlədi. Bəs zəmanət barədə.

Jasmin

Sabahınız xeyir, Sizə necə kömək edə bilərəm?

Bizim şirkətimiz məhsulları Dubaydan poçt kuryer xidməti ilə sizin ünvanınıza göndərir, gömrük haqlarına, mağaza komissiyalarına, kirayə xərclərə, işçilərin maaşına, vergilərə və s. əlavə xərcləri etmədən, nəticəsində sizə sərfəli qiymətləri təklif edə bilir.

zema

Satdığımız bütün məhsullar alış günündən etibarən 12 aylıq pulsuz zəmanət xidməti ilə təmin olunurlar.

Əgər sizin məhsullunuz istifadəçinin ona yetirdiyi zərərlər istisna olaraq, alış günündən 12 ay ərində xarab və ya qüsurlu olarsa biz öz hesabımıza Dubay şəhərində istehsalçının resmi servis mərkəzinə göndəririk, məhsulunuz təmir olunur və işlək vəziyyətdə sizə qaytarilir.

Təmirin maksimal müddəti 14 iş günüdür. Təmir müddəti ərzində sizə müvəqqəti istifadəyə üсün analoji məhsul verilir.

Əgər bizim sizə göndərdiyimiz məhsul 14 gün ərzində qüsurlu olduğunu aşkar etsəniz, istəyinizə uyğun olaraq biz:

a) məhsulu yenisinə və ya uyğun məhsula dəyişə bilərik

B) alış zamanı ödədiyiniz məbləği qaytara bilərik.

Zəmanət veb səhifəmizdəki qiymətə daxildir.

Mən

Ətraflı məlumata görə təşəkkürlər.

Jasmin

Buyurun, əlavə sualınız varmı?

Mən

Yox təşəkkürlər.

Jasmin

Buyurun, sizə uğurlu gün arzulayıriq.

Mən hal hazırda söhbətimizi tərk edirəm, lakin lazım olsa bizimlə istədiyiniz vaxt ünsiyyət qura bilərsiniz. Təşəkkür edirik!

Xidmətimi bəyəndiniz? Buyurun, şərh yazın, daha yaxşı şirkət olmağımız üçün bizə kömək edin. https://getkudos.me/myphone/post

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...