Jump to content
Forum Windows-az.com

N73 -telefonunun format olunması

qusi555

Recommended Posts

Salam Məndə çoxdan istifadə etdiyim Nokia N73 Markalı telefon var.

Bu telefonun belə desək kart yeri işləmir.

Öz yaddaşıda azdı.

Komputerdə telefonun daxili yaddaşında göstərilir ki, 77 element var (hamısı bir yerdədi, şəkil, video). Amma bu 77 element telefonumda görsənmir. Sadəcə bildirilir ki, sizin flan qədər yeriniz doludur. Yəni o faylları silmək istəyirəm ki, telefonda yer çoxalsın. Vir neçə üsuldan istifadə etdim alınmadı.

Necə Edim ki, telefonun yaddaşın təzələyim?

Proqramlar telegramda

qardaş əvvəla bu çox gümanki virusdu amma sabit virusdu məndədə olmuşdu bir dəfə nokia 2700classicdə ya da ikinci variant bu şəkil ön baxış fayllarıdı trumbnail dediyimiz bu fayllar 1 müddət keçəndən sonra telefon sistemi avtomatik silməlidi bu da virus kimi bir şeyin ya da əməliyyat sisteminin düz işləmədiyini göstərir mənnən sənə məsləhət yaddaşda olan mesaj kontakt nə varsa back up elə sonra phoenixnən təzə praşifka yaz başqa yolu yoxdu o yaddaşı yeyə-yeyə gedəcək məndə də olmuşdu elə ordan bilirəm.

Virus 100% var. Məndə onsuzda bilirdim ki, sistemdə virus var . Özüdə çoxdandı. Telefonun daimi əlaqədə olduğu komputerdə 8-9 troyan tapmışdım. Prosta komputer mənim deyil deyənə heç nə eləmirəm.

n73 -də köhnədi. Heç oda mənə lazım deyil. Sadəcə dedim bəlkə çarəsin bilən olar.

Köməkliyə görə hər birinizə təşəkkürlər

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...