Jump to content
Forum Windows-az.com

Saytımızda yeni bölmə [Adobe After Effects]

AQIL_ISMAYIL

Recommended Posts

Salam əziz dostlar. Saytimizin bölmələri arasına bu gündən etibarən yeni bir bölmədə artırıldı. Bu bölmə əsasən montaj və qrafik işlərlə məşğul olan və maraqlanan istifadəçilər üçün əlverişli bir bölmə olacaq. 3D bölməsin yeni Adobe After Effects bölməsidə əlavə olundu. Yeni açılmış bölmədə digər bölmələr kimi proqramla bağlı projelər, introlar və s. sizlərə təqdim ediləcək. Sabahdan etibarən çalışacam bu bölmə ilə bağlı xəbərlərə daha çox üstünlük verim...uğurlar hər birinizə....

Qeyd: Kimisə yeni bölmə ilə bağlı maraqlandıran sual təklifləri varsa buyurub mövzuya yaza bilər...

Proqramlar telegramda
Guest Sənan _ Bayramov

dərslikər olmalıdı ama bacaran şəxs yoxdu deyəsən məncə Aqil qardaş bacarır bidənə xaiş edirəm şəxsən mən dərsliklər hazırlasa bizim üçün ama səsli çox yaxşı olar zəhmət olmasa

yaşıl pərdə deyillər o maraqlıdı birdə adi bir videodu məsələn onun məkanın dəyişmə necə olur bunu çox bilməy istərdim

Çox sağ olun dostlar...

Sənan _ Bayramov bəli mənim işim video montaj işləridi. ancaq artiq bugundən işlərim başlayır. Ona görədə helədə vaxt olmur hansisa bir dərslik hazırlamağa ancaq çalışaram xaişini qəbul edib tezliklə bir neçə dərslik hazırlayib təqdim edim.....uğurlar...

Çox sağ ol, Aqil qardaş, əksər istifadəçilər kimi siz də mənə hər zaman kömək etmisiniz və bir soru soracam. Mən bir neçə dəfə Adobe After Effects yüklədim amma deyəsən bilgisayarımın sisteminə uyğun gəlmədi. Məndə bilgisayar göstəriciləri aşağıdakı şəkil kimidir. Bu göstəriciyə uyğun Adobe After Effects yükləmə lingi verə bilsəniz minnətdar olaram.

Untitled-1.jpg

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...