Jump to content
Forum Windows-az.com

Ebayda adres problemi?

NoAmazing

Recommended Posts

Salam dostlar mən ebaydan özümə köynək (t-shirt) aldım öz qiyməti 11 dollar lakin kargo ilə birgə 21 dollara hər nəysə mən ebaydan qeydiyyat keçəndən sonra öz adresimi yazmışdım mən adres olaraq Bakı,Nəsimi rayonu qeyd etmişdim birdə poçt indeksimi yazmışdım amma məhəllə adresimi + qapı ünvanımı yazmamışdım... adım familyam yaş və s. hamısı doğru qeyd olunub həmçinin əl telefonum. mən malı artıq aldıqdan sonra birdən düşündüm ki tez hərəkət etmişəm üstündən bir neçə saat sonra mənim shipping adresimi satici təsdiqlədi. indi sizdən xaişim budur bu mal mənə necə çatacaq əl telefonu ilə əlaqə yaranacaq mı ya necə ? xaiş edirəm bu barədə kömək edin

Proqramlar telegramda

dostlar yəni deyirsiniz ki mal poçta gələn gün mənim əl telefonuma zəng edib xəbər verəcəklər ? zəng edən yəqin poçt idarəsinin əməkdaşı olar hə ? birdə yoldaşlar mal neçə günə sizin fikrinizcə gələr ? mən hazırda ebay ayarlarına daxil olub adresses bölməsindən adress 2 hissəsindən ev və məhəllə ünvanlarımıda əlavə etdim yəqin indi daha rahat olar hə?

Anladım dost çox sağol amma bir şeyidə qeyd edim mən aldığım malın orderinə məlumatlarına girəndə sağ tərəfdə yuxarıda

Shipping address

Rauf Əliyev

Baki,Nəsimi rayon

Baku Baku AZ****

AZ

var yəni burda nəyə görə nömrəni qoymayiblar mən abdayn qeyd olanda nömrə sad hamısını qeyd etmişdim

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...