Jump to content
Forum Windows-az.com

Şikayət - LopTop

Photograpy Nazim

Recommended Posts

Hərkəzə Salamlar . Bu mövzunu oxuduqdan sonra ya istəyirsiniz məni Ban edin yada diqqətli olaraq dinləyin .
Dünən Necə arxa planı bulanıq edərəm adlı mövzunu açdığımda sonda özüm problemi həll etmişdim bununlada Karb10 Yazki başkalarıda faydalansın şərhindən sonra Şəkilli izah mövzusu açtım .

Mənim mövzumun içərisində mövzu açan Loptop adlı istifadəçiyə mədəni bir şəkildə Mövzumun içərisində mövzu açmayın dediyimdə ! əmr işarələriylə yazmağa başladı ..
Başa düşmədim .. yanında uşaq görübdü nə edib bu ? İnsanı əsəbləşdirir belə insanlar .
Həmçini Öz accountundan və yeni hesab açaraq mənə mənfi reputasiya verdi .

Buyurun Şəkillər

Bu ilk şəkil mədəniyyətsiz adla qeydiyyat keçdiyi və mənfi reputasiya verdiyi Account

Şikayət - LopTop

Buda mənə verdiyi mənfi reputasiyalar ..

Şikayət - LopTop

Və buda özünə verdiyi süuni reputasiyaya görə

Şikayət - LopTop

Proqramlar telegramda
1) Ümumiyyətlə sən bu mövzuya şərh yazma ..
2) Bir komputerdən girmisən demirəm sənə biz hardan bilərik ki sən digər komputerdən qeydiyyat apararaq bu reputasiyaları etmisən və bu möcüzədi ki 5 dəqiqə əvvəl qeydiyyat olan birisi Foruma daxil ola bilir şərh yaza bilir .. ? :wassat:
Biz uşaq deyilik .. Yalan danışma ..

SALAM mən yuxarıdakı qaydaları yazmışamki hamı oxuyub əməl etsin hər iki adla açılmış istifadəçi adları saytdan uzaqlaşdırıldı IP adresslərinə qadağa qoyuldu yenidən sayta girib artıq əskik hərəkət etsə xahiş edirik adminlərdən birinə müraciət edəsiz və ya MƏNƏ özəl mesajla bildirəsiz yazdığı mesajlar və ya mövzular aidiyyatı orqanlara təhvil veriləcəkdir bütün IP adresslərini qeydə alıb müxtəlif yollarla tapma hüququna malikik diqqətinizə görə minnətdarıq.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...