Jump to content
Forum Windows-az.com

winrar(rar,zip) password recovery.parolu bərpa etmək(sındırmaq)

wry_yikda

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

SALAM, O baxır kodun nə olduğuna. Əgər hansısa saytdan yükləmisinizsə heç baş qoşmağa dəymir. Mən özüm 3-4 gün komputeri açıq saxladım alınmadı. Əgər kodun yalnız rəqəmlərdən və latın hərflərindən ibarət olduğunu dəqiq bilirsiizsə onda 1-2 günə hansısa proqram tapa bilər. Yoxsa belə alınan deyil.

rar password recovery..rar password unlocker və bir neçə program yoxladım alınmadı..maraqlıdı görəsən pul verib alsam tapa biləcək parolu..yəni dəyərmi.?pasvvord recovery-nin rəsmi saytına girdim orda da parolu tapacağına zəmanət vermir.yəni belə hesab edirəm dəyməz..çox sağolun

Mövzu bağlı olsada cavablama hüququm var. Beləki bu tip arxivləyicilərdə 12345 hətta 123456abcd kimi parolları sən özündə proqramsız tapa bilərsən mən illərdir texnologiya dünyasında hər sahədə lazım olan proqramlar üçün və Blu-raylar üçün rarlanıb netə buraılan arxivlərin parollarını kəşf etməyə çalışmışam hətta bir proqram var idiki hamı tərifləyirdi adı yadımda qalmıyıb ona görə 2 gün kompyuter açıq qaldı ama heçnə tapmadı 12E4D9615TH48S5D459TY8H79LPOJFO bu tip şifrələri tapmaq qeyri mümkündür mən bu parolu almaq üçün netdə 12 dollar pul transfer etmişdim türk oğlana nəysə bunun bir yolu yoxdur tapsaq bizim üçündə bir tapıntı olar və paylaşarıq...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...