Jump to content
Forum Windows-az.com

Modifikasiya ucun driver lazimdi!

Recommended Posts

Salam eziz dostlar!bu movzum esasen sistem modifikasiya edenler ucundu!

dostum netden zver in teze versiasin endirdi!yazdiq kompuna!kompuna yazanda fikir verdimki yazilan driverlerde ekran driveri var!xp ucun x86!kompa yazildi daha ekran driveri yazmaga ehtiyac olmadi!indi mene o driverin x64 w7 ucun olani lazimdi!ozude o driverden 4 5 dene var!netde axtardim tapdimki samdriver paketinin icinde var!infinity edition dadi!

yani samdrivers infinity edition!endirmek istedim suret az oldugu ucun endire bilmedim!xais edirem o paketde olan x64 w7 ucun video adli yazilan driverleri sayta qoyasiz!xais edirem!modifikasiya ucun lazimdi!

Proqramlar telegramda

http://letitbit.net/download/92848.9b722c5e3b84b6a4b2a69d1007f5/_RuTor.Org_SamDr

ivers_2010_Final_-_www.SamLab.ws.torrent.html

Bu torrentdi.bunu yukle.2 defe ustune bas.amma ok elememishden evvvel butun qush isharelerini sil.sen istediyin driverler Drivers-drv6- papqasindadi.bashliqlari DP_video kimi bashlayir.bunlari sech yukle.5 ededdi.umummi hecm 401 mb.ugurlar

Lefcak Dostum Cox Sagol!Yoxlayib Baxiram!Vusal driverpack.net saytina baxdim ancaq!bir ikisin goturdum sisteme saldim!islemedi!yani w7 yazildi amma graphic driveri yazilmadi!Ona gore daha axtarmadim!Sen Bilirsense onlarin linkin qoyardinda ?Xais edirem!

Lefchak dostum driver qovlugunda drv7 drv 6 drv x !adinda qovluqlar var!

Bunlar drv7 w7 drv6 vista drv x ise xp di?bes bunlarda harda 64 bit yazilib?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...