Jump to content
Forum Windows-az.com

Adobe PDF Faylını Microsoft word-ə çevirərkən problem

Novruz Məmmədov

Recommended Posts

Əvvəla hər kəsə Salam  Hörmətli  Adminlər əgər mövzunu səhv bölmədə açmışamsa üzürlü saysınlar problemimin bu bölməyə daha uyğun gəldiyini düşündüm 

Problemim budur 

Mən ABBYY 12 FİNE READER PRO CRACKED  proqramı vasitəsilə bir neçə dəfə pdf faylı vörd fayla çevirmişəm amma heç vaxt belə problemlə qarşılaşmamışam 

Problem belədir 

PDF fayl mətnə çevrilir amma sonra mətni düzəltmən olmur burada

j55kom.jpg

2ggXbA.jpg

4 seçim var mətnin necə skan olunması haqda 4ünüdə yoxlamışam amma alınmır.

Belədə Pdf faylda 697 səhifədi amma əgər vörddə düzəldib çap edə bilsəm 500dəndə aşağı olar çapa a4 kimi getmir nə qədər səhifəni daraltsamda nə etsəmdə alınmır.

Mən vörddə o qədərdə yaxşı işləməsəmdə başım çıxır Amma bu problemi həll edə bilmədim..

Düzəliş edib çap edə bilmək üçün mənə lazımdı əgər kimsə tam düzəldə bilərsə teamla da düzəldə bilər yaxud mailnəndə yollaya bilərəm.

Fayl özü budur.

N.QREQOR___MANKYU___QT__SAD__YYATIN___SASLARI.pdf - 18.0 MB

Proqramlar telegramda

Accountant qarddaş çox sağol mənə azərbaycancası lazımdı özümdə pdf faylda var amma çevirə bilmirəm mümkündürki  mailinə göndərim çevirəsən? 

Yenə də çox sağol.

Yox Azərbaycan dilində olanı deyirəm. Amma əvvəl mən deyin görüm siz bu kitabı kommersiya məqsədilə istifadə etmək istəyirsiz yoxsa şəxsi məqsədlər üçün.

Yox Azərbaycan dilində olanı deyirəm. Amma əvvəl mən deyin görüm siz bu kitabı kommersiya məqsədilə istifadə etmək istəyirsiz yoxsa şəxsi məqsədlər üçün.

Yox ay qardaş kommersiya məqsədilə niyə olsun kommersiya məqsədilə olsaydı elə pdf ni çap edərdim Qardaşımın universtetdə imtahanları yaxınlaşır İqtisad universtetinin Xüsusi istedadlar fakültəsində oxuyur ingiliscəsi zəifdi müəllimdə imtahan suallarını bu kitabdan salıb ona görə məndə araşdırdım gördümki azərbaycancası varmı? tapdım istədimki çap eliyəm amma sonra gördümki pdf də səhifənin yarısı boydası(A4 ÜN 80FAİZİ) ölçüsündəki fayl 697 səhifədi bunuda vörddə düzəldə biləcəyimi düşündüm əgər düzəltsəm/alınsa 697 səhifə olacaq hardasa təxninən 560-570 səhifə falan ona görədə vördə çevirmək istədim amma alınmır.

Yox ay qardaş kommersiya məqsədilə niyə olsun kommersiya məqsədilə olsaydı elə pdf ni çap edərdim Qardaşımın universtetdə imtahanları yaxınlaşır İqtisad universtetinin Xüsusi istedadlar fakültəsində oxuyur ingiliscəsi zəifdi müəllimdə imtahan suallarını bu kitabdan salıb ona görə məndə araşdırdım gördümki azərbaycancası varmı? tapdım istədimki çap eliyəm amma sonra gördümki pdf də səhifənin yarısı boydası(A4 ÜN 80FAİZİ) ölçüsündəki fayl 697 səhifədi bunuda vörddə düzəldə biləcəyimi düşündüm əgər düzəltsəm/alınsa 697 səhifə olacaq hardasa təxninən 560-570 səhifə falan ona görədə vördə çevirmək istədim amma alınmır.

Buyurun.

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...