Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuter pis yerə düşdü

Aghill

Recommended Posts

Salam bügün mənim hp kompyuterim ayağı yığılan stolumdan sürüşərək yerə düşdü və ardınca stolun özü notebookun üstünə düşdü notebook yerə düşəndə yığılı idi hər nəysə bundan əvvəldə belə bir şey qardaşımın notebookunun başına gəlmişdi və nəticədə notebookun ekranı xarab olmuşdu amma mənim notebookum xarab olmadı işlıyir amma bilmək istəyirəm ki mən necə bilə bilərəm ki bu yerə düşməkdən notebookum nə kimi ziyan görüb yada əksinə ziyan olmayıb (mən hələki heç bir ziyana rast gəlməmişəm) amma ola bilər ki içində nəsə olsun.

Proqramlar telegramda

Salam bügün mənim hp kompyuterim ayağı yığılan stolumdan sürüşərək yerə düşdü və ardınca stolun özü notebookun üstünə düşdü notebook yerə düşəndə yığılı idi hər nəysə bundan əvvəldə belə bir şey qardaşımın notebookunun başına gəlmişdi və nəticədə notebookun ekranı xarab olmuşdu amma mənim notebookum xarab olmadı işlıyir amma bilmək istəyirəm ki mən necə bilə bilərəm ki bu yerə düşməkdən notebookum nə kimi ziyan görüb yada əksinə ziyan olmayıb (mən hələki heç bir ziyana rast gəlməmişəm) amma ola bilər ki içində nəsə olsun.

SALAM. Bəli olur. Məndə olmuşdu hardasa  yarım aydan sonra özünü büruzə verir. Ekranı saxlayan dayaq (petlə) sınmışdı. Əgər normal işləyirsə digər xəsarətləri yalnız notbuka texniki baxış keçirdikdən sonra bilmək olur. Bunu ya özünüz (əgər təcrübəniz varsa) ya da ustaya aparıb həyata keçirə bilərsiniz.

SALAM. Bəli olur. Məndə olmuşdu hardasa  yarım aydan sonra özünü büruzə verir. Ekranı saxlayan dayaq (petlə) sınmışdı. Əgər normal işləyirsə digər xəsarətləri yalnız notbuka texniki baxış keçirdikdən sonra bilmək olur. Bunu ya özünüz (əgər təcrübəniz varsa) ya da ustaya aparıb həyata keçirə bilərsiniz.

İlk növbədə cavaba görə çox sağ ol. notebookum normal ishleyir ardasa 1 saat evvel yere chox pis dushdu ne ekranda bir problem gorurem nede diger hisselerde amma yenede ureyim narahatdi az pul vermemishem bu notebboka kalchuk korpusdu

İlk növbədə cavaba görə çox sağ ol. notebookum normal ishleyir ardasa 1 saat evvel yere chox pis dushdu ne ekranda bir problem gorurem nede diger hisselerde amma yenede ureyim narahatdi az pul vermemishem bu notebboka kalchuk korpusdu

İşləyirsə narahat olma heçnə olmaz yox əgər nəyisə işləməsəydi nəsə ola bilerdi (Rami sirkələnə bilərdi nəticədə kamp işləməzdi ekran sına bilərdi ve s.) əgər işləyir normaldısa narahatlığa səbəb yoxdur...

İşləyirsə narahat olma heçnə olmaz yox əgər nəyisə işləməsəydi nəsə ola bilerdi (Rami sirkələnə bilərdi nəticədə kamp işləməzdi ekran sına bilərdi ve s. əgər işləyir normalnidisə narahatlığa səbıb yoxdcava görə

cavabına görə minnətdaram bir xeyli rahatlaşdım. bəli hərşeyi əvvəl ki tək normal işləyir amma accountantın şərhi və mənim şüphələrim və obssesiyam məni bayaqdan qorxuya salıb ki bəlkə notebooka nəəs olub daxildən çünk pis yerə deydi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...