Jump to content
Forum Windows-az.com

"LIRA 9.6" proqramı lazımdır.

ACCOUNTANT

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Təşəkkürlər. Göstərdiyiniz maraq üçün. İndi yoxlayıram.

Aktivasiyaynan bağlı?

http://dortver.ru/programs/for-designing/61-lirasoft.html buna bax.Ama yoxlamamışam

Onu yoxlamışam. Amma işləmir. Yenə də sağolun.

Yükləmə qaydasını yazılanlara uyğun elə məncə alınmalıdı.Crackı içində var. - http://miraghe.ru/load/programmy_programs_warez_freeware_soft/lira_9_6_r5_scad_11_5_monomax_4_5_r3_x64_crack/2-1-0-11067

Aktivasiyanı başa düşməsən yaz tərcümə edim

Limitlə 3 saata yüklənəcək. Sabah nəticəni yazacam..

Yazdım. Yenə belə gəldi.

Untitled.jpg

1) Отключить UAC.-bağladım
2) Установить Лиру, затем Мономах и СКАД.-Əvvəlcə Мономах и СКАД sonra Лиру-nu yazdım.
3) Установить драйвера Guardant x64, затем Hasp.- Hasp-dan sonra Guardant x64-ü yazdım.(əvvəl yazmışdım deyə artıq olduğunu dedi)
4) Отключаєм антивирус и едём в архив "6. x64 Crack". Делаем там всё по инструкции.- Defender var onu da bağladım. İnstruksiyadakıları et (bunu tam anlamadım. Hər bir seçimi yoxladım)

Untitled_2.jpg
5) Перезагружаемся.-sistemi yenidən başlatdım.
( 6) С помощью программы Remove Watermark удаляем надпись тестового режима.(Remove Watermark-ı tapa bilmədim)

Bunu da yoxlamışam.

1. Отключить UAC
2. _install.bat (не обращать внимание на бзыки и перейти к п.3)
3. Запуcтить dseo12.exe
4. Нажать <NEXT>, <YES>, <Enable test mode>, <NEXT>, <OK>, <Sign a System File>, <NEXT>
5. Ввести в появившемся окошке "c:\windows\system32\drivers\multikey.sys" (без кавычек, путь откорректировать в соответствии с вашей системой)
6. <OK>, <OK>, <Exit>, <NEXT>
7. Обязательно перезагрузить компьютер.
8. Все готово

PS UAC можно включить после завершения установки эмулятора.

Bu 3d modelli binalarda (və b. tikililərdə) materiallarım müqavimətini ölçür. Yəni məs:

16 mərtəbəli binanın əsas sütunlarında neçə santimetrlik armatur vurulmalıdır ki, o davamlı olsun. Həmin ölçünü riyazi hesablmalarla tapıb çıxardır.

Mənə lazım deyil. Sadəcə tanış biri var ona lazımdır. Ona görə tam nə olduğunu 100% bilmirəm.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...