Jump to content
Forum Windows-az.com

Burp Suite haqqında...

Sual_var

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Rəhbər tapdığınız üçün sagolun  mən 2 gündür tapa bilmirəm...Təcrübə öz sözünü deyir ....Qoy deyim sizə admin.FAcebook şifrə sıfırlama zamanı 6 rəqəmli kod göndərir.O kodu bilsən istənilən adamım şifrəsini sıfırlaya bilərsən.Məsələ bundadır ki bu məşhur Fireforce əlavəsini ettim sən demə 5 dəfədən artıq yazılır ki sən çox şifrə yoxladın.Bunu proqram edəndə belə göstərir.Sən demə bu Fireforcenin adi üsulla girilməsindən fərqi yox imiş.Fərq ancaq saniyədəd 50 şifrə yoxlayır.Gəl Gör ki facebook 5 dəfəni keçəndə blok edir.Amma Fiteforce 5 saat işləyir yazır şifrə tapılmadı.Necə tapılacaq 5 dəfədən sonra facebook blok edib.

İndi dərd burasındadır ki mən hətta ayrı kompyuterlə daxil oldum elə ilk şifrədən yazdı ki sən çox yoxladın.Deməli ip də proxy də dəyişdikdə yenə yazır ki sən çox yoxladın.Mən belə şey görməmişəm.Bu necə olur axı...Kompyuter də ayrıdır, facebook yazır ki sən çox yoxladın elə 1-ci yoxlamadan sonra...Bu necə olur axı kompyuter başqadır axııı...Lütfən mənə izah edin də...Ağlımı itirəcəm... :wacko:  :(

googledə axtarış zamanı şəkillərlə izah olunur 6 rəqəmli kodu tapıb şifrə resetləmək üçün.Mən Fireforceni bilirəm şifrə limiti olmasa hər şeyi qırır...Məlumatınız var bu haqda özü də Rəsmi əlavədir firefox+fireforce.Mən görüm Burp Suite də bu Fireforce kimi sən çox yoxladın errorunu verəcək???

Çətin məsələdi ən yaxşısı kimin vaxtı çoxdursa o test edə bilər... :mellow:

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...