Jump to content
Forum Windows-az.com

Əlavə hard disk

Aslanov Sefa

Recommended Posts

Salamun Aleykum mənim bilmək istədiyim bir şey var.Məndə Notbuk üçün hard disk var mən onu əlavə usb şnur alıb istifadə edə bilərəm?yəni hər hansi proqramları ona yazıb sonra başqa komputerlərə ustanovka etmək üçün.Xaiş edirəm bu haqda mənə məlumat verin.Öncədən təşəkkür

Proqramlar telegramda

Məndə hazırda 6 TB External HDD var 4 TB da 2016 əvvəlində gələcək, Blu-ray arxivilə əlaqədar, 500 GB toplamadı yəni için ayrı və qabın ayrı almışam, yerdə qalan digərləri isə external vəziyətdə yəni hazır satılır məsələn əlimdə biri var 4 TB Seagate Plus 250 AZN qiyməti var, istərsən hazırda ala bilərsən istərsən external vəziyyətdə, qaba gəlincə 15 AZN satılır amazoncomp'da, alıb HDD ni içinə qoyub işlədə bilərsən

dediyin nədir tam olaraq bilmədim ama mənim dediyim amazoncomp firmasıdır 28 mayda yerləşir ordan alıram mən hər şeyi, istəsəniz və ya yaxınsınızsa ordan əldə edə bilərsiz

Orda dəhşət bahaçılıqdır. Həmin mağazaya yaxın bir  yer var, Bakıda ən ucuz mən orda gördüm. Bir notbukda 250 azn-dən çox fərq edirdi. 

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...