Jump to content
Forum Windows-az.com

Driver

Recommended Posts

Salam Mənim 1balaca problemim var driver barədə notebooku format etdikdən sonra wifi  driveri yazlmayb nə qədərdə driver köcürəm dəstəkləmir modemidə qoşa bilmirəm kompa şunuru yoxdu başqa notebookla köçürüb flash kart vastəsiylə atlram dəstəkləmir xahiş bu barədə kömək edesiniz markası :Hp Pavilion Dv6 

Proqramlar telegramda

Aleykum SALAM bildiyim qədəri ilə WI-Fi avtomatik gəlir sistemlərin üstündə, yəni neçə ildir bu sahədəyəm hələ rastlaşmamışam bu problemlə, birdə sistem yeni sistemlərdəndirsə məsələn Windows 8 / 8.1 / 10 bu sistemlərin driver problemi yoxdur özləri avtomatik yazır driveri, sən problemi başqa yerdə axtar, məsələn ola bilər ki, WI-FI deaktiv edilib, mənim başıma gəlib HP Pavilion noutbuklarında, bir müştərinin noutbukunu format etmişdim 2 il öncə WI-FI işləmirdi, düymələri yoxladım açıldı, sən bir bir WI-FI-ni və ya Bluetooth-u (WI-FI və Bluetooth-u eyni üymə açır mənim noutbukumda) açan düymələri və s. yoxla üzərində olmasa yan yörəsinə bir bax kiçik düymə mütləq olmalıdır, nəticəni yazarsan.

Olur belə hallar.Bəlkədə yazılıb ama Aəzr deiyi kimi olub.Dispetçerdən bax gör driver yerindədi.

5dənəsi yoxdur onunda wifiyə adiyəti yoxdur

Aleykum SALAM bildiyim qədəri ilə WI-Fi avtomatik gəlir sistemlərin üstündə, yəni neçə ildir bu sahədəyəm hələ rastlaşmamışam bu problemlə, birdə sistem yeni sistemlərdəndirsə məsələn Windows 8 / 8.1 / 10 bu sistemlərin driver problemi yoxdur özləri avtomatik yazır driveri, sən problemi başqa yerdə axtar, məsələn ola bilər ki, WI-FI deaktiv edilib, mənim başıma gəlib HP Pavilion noutbuklarında, bir müştərinin noutbukunu format etmişdim 2 il öncə WI-FI işləmirdi, düymələri yoxladım açıldı, sən bir bir WI-FI-ni və ya Bluetooth-u (WI-FI və Bluetooth-u eyni üymə açır mənim noutbukumda) açan düymələri və s. yoxla üzərində olmasa yan yörəsinə bir bax kiçik düymə mütləq olmalıdır, nəticəni yazarsan.

men yazdiqim windows 7 sistemidir əvvəlki knopkası ilə yandırıb söndürürəm gəlmir heçnə

Ozaman driver əskikdi , həmin driverin üstündə sağ düyməni bas, daha sonra update və ya obnovleniya olmalıdır vur o düyməyə addımları təqib et yüklənəcəkdir.

O üsul internet olanda işləyir. Bir  üsul da var. O da ki, USB kabel ilə android (İOS-da bilmirəm) cihazdan internet paylaşımı edib Slimdrivers ilə sürücünü yazmaqdır..

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...