Jump to content
Forum Windows-az.com

Drayverləri asan quraşdırmaq qaydası

Aslanov Sefa

Recommended Posts

Salamun Aleykum ilk öncə hər kəsin bayramın təbrik edirəm.Sizdən bir xaişim var demək mən çox vaxt drayverlərin quraşdırmasında əziyyət cəkirəm.Mənə isdəyirəmki drayverləri internet olmada necə quraşdıra bilərəm?Məsələn Wifi drayverin quraşdırmaq üçün internet lazım olur ancaq mən isdəyirəm onu internetsiz yazım.Birdəki internet olduqda başqa drayverləri yazmaq üçün hansı proqramı məsləhət bilirsiz.Hər kəsin fikirləri maraqlıdı.Öncədən təşəkkür

Proqramlar telegramda

Ümumi paket halında qurulub o.Yəni bir kompüter üçün deyil.Hər komputerdə istifadə oldunduğuna görə(detallara görə)hər kompüterdə fərqli olur ona gördə həcmi böyükdür.Sənçün ən yaxşı optimal yol.Kompüterinin driverlərini yazıb bir diskdə saxla(Əməliyyat sistemlərinə uyğun).Daha internetdə driver axtarma.O paketlər ümumi istifadə üçün nəzərdə tutulub.

Hə əgər elə tapmağ istəyirsənsə əlbətdə bu paketlərdən istifadə etmək istəmirsənsə.İD nömrəsi ilə internetdən axtarış edib tap bilərsən.Bu üsulda sənə yenə internet lazım olacaq.

Yenədə deyirəm ən yaxşı üsul o paketlərdən birin yükləyib arxivinə əlavə etməkdir.Çüni həmişə driver axtarmağ lazım olur.

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...