Jump to content
Forum Windows-az.com

Facebook-da ani mesaj

Yardım

Recommended Posts

Salam gözəl saytın rəhbərləri.Sizə çox amma çox (mənim üçün) əhəmiyyətli bir məsələni varsa imkan maksimum qısa vaxtda həllinə kömək edin mənə.Facebook-da İzlədiyim səhifənin müəllifi bir şey yazanda mən elə həmin saniyə necə xəbər tuta bilərəm.həmin saniyə.Facebbok-da deyilməsə.Tutaq ki facebbok-da online rejimindəyəm amma müəllifin nə vaxt yazacagini bilmədiyim üçün səhifəni hansı vaxt Refresh etmək lazım oldugunu da bilmirəm.qısası sualım belədir ki.Telefonum android deyil smartfon deyil adi samsungdur sensorlu.Mən online rejimində belə olsam mütləq səhifəni yeniləməliyəm ki müəllifin səhifəsinə nəsə yerləşdirib-yerləşdirmədiyini öyrənə bilim.Mən online rejimində olmasam belə (facebook programi var telefonumda) Telefonda vibrasiya və ya mesaj və s.gəlsin ki, mən elə həmin saniyə xəbər tutum.Məqsədim budur ki, Müəllifin yerləşdirməsinə ilk şərh yazan mənim olmağım üçün.Bu saytın istiqamətinə uyğun olmasa da Lütfən bilənlərdən xahiş edirəm çox xahiş edirəm kömək etsin...

Proqramlar telegramda

Salam gözəl saytın rəhbərləri.Sizə çox amma çox (mənim üçün) əhəmiyyətli bir məsələni varsa imkan maksimum qısa vaxtda həllinə kömək edin mənə.Facebook-da İzlədiyim səhifənin müəllifi bir şey yazanda mən elə həmin saniyə necə xəbər tuta bilərəm.həmin saniyə.Facebbok-da deyilməsə.Tutaq ki facebbok-da online rejimindəyəm amma müəllifin nə vaxt yazacagini bilmədiyim üçün səhifəni hansı vaxt Refresh etmək lazım oldugunu da bilmirəm.qısası sualım belədir ki.Telefonum android deyil smartfon deyil adi samsungdur sensorlu.Mən online rejimində belə olsam mütləq səhifəni yeniləməliyəm ki müəllifin səhifəsinə nəsə yerləşdirib-yerləşdirmədiyini öyrənə bilim.Mən online rejimində olmasam belə (facebook programi var telefonumda) Telefonda vibrasiya və ya mesaj və s.gəlsin ki, mən elə həmin saniyə xəbər tutum.Məqsədim budur ki, Müəllifin yerləşdirməsinə ilk şərh yazan mənim olmağım üçün.Bu saytın istiqamətinə uyğun olmasa da Lütfən bilənlərdən xahiş edirəm çox xahiş edirəm kömək etsin...

salam ilk öncə bu rəsmə baxın

sonra bu rəsmə baxın

Rəsmi Kanalımı Ziyarət Etməyi Unutmayın!

Əgər Videolar və Kanal Xoşunuza Gəldisə Dəstək Üçün Kanal'ımıza Abunə Olun!

Gözəl insanlar...Təşəkkür edirəm.Mən dedikləriniz ettim ilk başta görü aktiv ettim.Problemim budur ki Həftənin hansı günü 24 saatın hansı dəqiqəsində yazacagini bil irəm axı müəllifin.Mən Samsung t elefonumda hər 5 dəqiqədən bir opera mini də online rejim olub səhifəni yeniləyə bilmərəm axı.Buna nə iş şəraitim nə də mb çatmaz.Opera miniye daxil olmadan və ya səhifəni dəqiqə başı yeniləmədən Telefona mesaj kimi və ya vibrasiya kimi bir xəbərdarlıq siqnalını necə qoşa bilərəm?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...