Jump to content
Forum Windows-az.com

Forum yaratmaq

Code Block

Recommended Posts

Salam necəsiz ... Mənə forum açmaq lazımdır sadəcə bu formun pullu və yaxud pulsuz olmasının frəqi yoxdur ..və yaxud windows-az.com saytı kimi foruma daxil olduqda windows-az.com/forum yazılsın ... Sadəcə mənə elə bil forum (və yaxud sayt) lazımdır ki ... Həm ucuz həm əlyetər həmdəki işəyarar olsun ... Yenəıdə təşəkkürlər ...

Proqramlar telegramda

Mən Tural Ağayevdən saytı aldım və bir çox funksiyalar qoşdum ... DataLifeEngine ilə amma bir problem yarandı ... Deməli dle 10.2 üçün dle forum 2.6.1 forum lazımdır ... 

DLE Forum 10ildir ki yenilənmir. ona görə də kodları köhnədi, demək olar php 5.5də işləmir çoxlu səhvlər verir. Ən yaxşısı dle -ilə başqa forumların inteqrasiyasından istifadə elə. misal üçün bizim saytda dle + ipboard

Счастье не ищут, как золото или клад. Его создают сами, те, у кого хватает сил, знания и любви

:) qaqaş vBulletin forum scriptiir, məsələn bax bu mənim saytımdır səs saytıdır, http://www.sadeceses.com/ vBulletin üzərində qurmuşam, ana səhifədə mövzuların görsənməsi üçün əlavə olaraq  vBadvanced CMPS sistemini inteqrə etməlisiz, bunuda Azərbaycanda inteqrə edə bilən tək tük adam var, əgər siz vBulletin üzəində forum qursanız dediyim sistemi mən sizin üçün inteqrə dərəm nəticədə ana səhifə belə olacaq http://sadecebluray.com/

Mənə windows-az.com saytındakı kimi qeydiyyatdan keçirik və forumda tutaqki nəsə yazmaq istəyirik və bir daha qeydiyyatdan keçmirik ... həmin isifadəçi adımızda forumda mövzu aradırcıq və həmin mövzu ... anasəhifədə görüsənir ki belə bir mövzu yaradıldı

Mənə bu lazımdır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...