Jump to content
Forum Windows-az.com

Saytdan pul qazanmaq (yoxlanılmış versiya)

Recommended Posts

Salam dostlar və sayt sahibləri. Sizlərə özümündə bir neçə aydır istifadə elədiyim və real olaraq gəlir əldə etdiyim saytdan sizlərədə pul qazanmağın yollarını izah edəcəyəm.

728x90_v2.gif

Bu sistem ilə artıq 3 aydan çoxdur ki gəlir əldə edirəm. Və yığılan pul 1 aydan sonra paypal hesabına köçürülür. Sonra isə öz paypal hesbaınızdan kartınıza köçürdə və pulu çıxarda bilərsiniz.

Şəkildə gördüyünüz kimi gündəlik gəlir 1 dollar civarında edir. Həmçinin paypal-a edilən ödənişləridə sizlərə göstərmək istiyirəm.

Saytları yoxlanışa qoymurlar birbaşa qeydiyyatdan keçib kodunu saytınıza qoyursunuz və həmin gündən gəlir əldəe tməyə başlayırsınız. Statistika 1gündən sonra yenilənir. Saytınıza nə qədər çox adam girərsə bir o qədər çoxlu gəlir əldə etmək imkanınız çox olur.

Post sizə maraqlı gəldisə və qeydiyyatdan keçmək üçün şəkilə klik edin və bizim referal link ilə qeydiyyatdan keçin (növbəti günlərdə digər saytlarıda sizlərə izah edəcəm)

468x60_v2.gif

1.jpg

2.jpg

Счастье не ищут, как золото или клад. Его создают сами, те, у кого хватает сил, знания и любви

Proqramlar telegramda

Aleykum SALAM, Tural bu sistem ancaq sayt sahibləri üçündür hə ?

ancaq sayt sahibləri üçündür.

Aleykes Salam 1 sayt ancaq olur yoxsa 

neçə saytınız varsa hamısını qura bilərsiniz

Ödəniş hardan edilir birdə nömrəyə bir baş etmək olur

və qeydiyyat keçəndə mən heçbirini seçdim yazlmişdi sora qeyd et də var idi sora qeyd qoydum onu necə düzəldim

ödəniş ay tamam olandan gələn aya kimi bitcoin və paypal hesbaına köçürülür. əlavə düzəlişləri qeydiyyatdan keçəndən sonra hesabdan redaktə etmək olur.

Счастье не ищут, как золото или клад. Его создают сами, те, у кого хватает сил, знания и любви

kod hansidi başa salinda

bu şəkildəki kodu sayta yerləşdirim110x32_v1.gif refalans bölməsindəkini

bu yox. bunu mən qoymuşam ki mənim referalım ilə sayta keçin (üstündən vuranda) sayta keçəcək. həmin saytda qeydiyyatdan keçin sonra. qeydiyyatdan ekçəndən sonra saytınızı əlavə edin. kodu götürüb qoyun saytınıza.

bu yox. bunu mən qoymuşam ki mənim referalım ilə sayta keçin (üstündən vuranda) sayta keçəcək. həmin saytda qeydiyyatdan keçin sonra. qeydiyyatdan ekçəndən sonra saytınızı əlavə edin. kodu götürüb qoyun saytınıza.

bilirəm qardaş saytini adini yazib keçmişəm kod emaila gəlməyib axi hansi kodu deyirsiz bilmədim mən bu saat ordayam təsdiq etmişəm qeydiyyati hansi kodu yerləşdimək lazimdir onu başa salin

və harda edim sayti qeyd hansi hissədə başa salinda

http://www.revenuehits.com/lps/v6_1/index.php?ref=@RH@_f_Q2wA0AAtlkkLEB146pQ

bu linkə gir. Ortada Start now düyməsin vur qeydiyyatdan keç. sonra saytın əlavə elə hesbaına. sonra banner yarat və kodunu qoy saytına. qurtdala içini biraz aydın olacaq. çətin heç nə yoxdu

Əsən olsun, qardaş. Əyər sayt xəbər saytıdırsa, o zaman qeydiyyatdan keçəndə kateqoriya yerinə hansın yazmaq lazımdır. Mən baxdım orda xəbər saytına aid bölmə görmədim. Bir də qeydiyyatdan sonra veriləcək kod saytın main.tpl yerində əlavə edilməlidir ya harada?

Prinsipcə qeydiyyatdan keçəndə orda hansı bölmə seçməyin elədə əhəmiyyəti yoxdur. nə istəsəniz seçə bilərsiniz.

kodu istəyə uyğun hara istəsəniz qoya bilərsiniz. elə yerə qoyun ki main.tpl (misal üçün həmdə xəbərin ardına) həmişə görünsün çox görünsün çox keçid olsun çox qazanasınız

Prinsipcə qeydiyyatdan keçəndə orda hansı bölmə seçməyin elədə əhəmiyyəti yoxdur. nə istəsəniz seçə bilərsiniz.

kodu istəyə uyğun hara istəsəniz qoya bilərsiniz. elə yerə qoyun ki main.tpl (misal üçün həmdə xəbərin ardına) həmişə görünsün çox görünsün çox keçid olsun çox qazanasınız

Çox sağ olasız, qeydiyyat edək görək başımıza nə gəlir ))

http://www.revenuehits.com/lps/v6_1/index.php?ref=@RH@_f_Q2wA0AAtlkkLEB146pQ

bu linkə gir. Ortada Start now düyməsin vur qeydiyyatdan keç. sonra saytın əlavə elə hesbaına. sonra banner yarat və kodunu qoy saytına. qurtdala içini biraz aydın olacaq. çətin heç nə yoxdu

amma qeydiyyatdan keçmişəm indi orda hardan vurum onu bilmirəm

amma qeydiyyatdan keçmişəm indi orda hardan vurum onu bilmirəm

Allah köməyin olsun nəyisədə özün etməyə çalış. Bütün saytı izah edəsi deyiləm ki. 

MY PLACEMENTS - bölməsindən saytları və bannerləri qoşa bilərsən.

Ödəniş ancaq paypalla mümkündür ya poçtla da göndərirlər? Tural qardaş bir mövzu açdı verdiyimiz sorularla bezdirdik  :huh:  :D

PaypalWirePayoneer

paypalla yığın mən paypaldan pulu alıb nəğd verə bilərəm.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...