Jump to content
Forum Windows-az.com

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Qardaş salam. Gözəl fikirdir. alqışa layiq addımdır, amma bir xırda iradımı ümidvaram düzgün qəbul edərsən. Birinci örgənmək deyil, öyrənməkdir. İkinci lap altda yenə eyni səhv örgənək yox öyrənək. Əgər xətrinə dəyəsi bir irad tutdumsa üzrlü hesab elə, amma ümumilikdə işində ugurlar və mən də öyrənmək istərdim. Əsasən Sinema 4 D proqramını. Saytda qeydiyatım var, amma bilmirəm hara üzv olum. Sizə zəhmət olmasa deyərdiz hansı foruma üzv olmalıyam. Əvvəlcədən təşəkkürlər!

Qardaş salam. Gözəl fikirdir. alqışa layiq addımdır, amma bir xırda iradımı ümidvaram düzgün qəbul edərsən. Birinci örgənmək deyil, öyrənməkdir. İkinci lap altda yenə eyni səhv örgənək yox öyrənək. Əgər xətrinə dəyəsi bir irad tutdumsa üzrlü hesab elə, amma ümumilikdə işində ugurlar və mən də öyrənmək istərdim. Əsasən Sinema 4 D proqramını. Saytda qeydiyatım var, amma bilmirəm hara üzv olum. Sizə zəhmət olmasa deyərdiz hansı foruma üzv olmalıyam. Əvvəlcədən təşəkkürlər!

:D  Aleykum Salam sizlər üzürlü sayın hərf səhflərim olduğu üçün. Elə bunun üçün paylaşmaq gözəldir adını seçmişəm ki hər hansısa bir səhfim olarsa mən sizdən siz məndən ümümiyyətlə hamımız bir birimizdən paylaşaraq öryərnək. Üzüv olmağa ehtiyac yoxdur sadəcə saytda qeydiyyatınız olsun və bu forum üzərindən dərslərimiz keçiriləcək.You tube kanalında video yayımlanacaq və müzakirələr şərhlər suallar bütün hər bir prosess burada gedəcək. Mən sizlərə təşəkkür edirəm ki öyrənməyə bu qədər heves göstərirsiniz və bizlərə dəstək olursunuz.

Salam.Elə məndə ilk baxanda bunu səhvi gördüm.Pis bir şey kimi başa düşmə.Sadəcə fikrimi bildirirəm.özündə qeyd etmisən hamımızın bildiyi və bilmədiyi nəsə var.Bir birimizə kömək edərək daha böyük uğurlar qazanarıq.inşaALLAH davamlı olsun.

Bu arada mövzunun yerini dəyişdim.Həmçinin mövzunu daima izləmək üçün yuxarıda sağda izlə buttonuna vuraraq izləyə bilərsiniz.

Salam.Elə məndə ilk baxanda bunu səhvi gördüm.Pis bir şey kimi başa düşmə.Sadəcə fikrimi bildirirəm.özündə qeyd etmisən hamımızın bildiyi və bilmədiyi nəsə var.Bir birimizə kömək edərək daha böyük uğurlar qazanarıq.inşaALLAH davamlı olsun.

Bu arada mövzunun yerini dəyişdim.Həmçinin mövzunu daima izləmək üçün yuxarıda sağda izlə buttonuna vuraraq izləyə bilərsiniz.

:)  Aleykum Salam. Yox niyə pis başa düşürəm ki insan öz səhflərini görməzdən gələrsə heç vaxt uğur qazana bilməz.Əlbətdə düzdür dəstək olsaq bir birimizə uğur bizimlə olacaq Amin.. Təşəkkürlər hər şey üçün 

Əzizlərim hamınızı salamlayıram. Çox təəsüflə yazıram ki qeyd edirəm ki, kurslara bir müddət ara vermək məcburiyyətində qalıram.Üzür istəyirəm ifadəmə görə ağzı ilə başqa orqanlarının yerini səhf salan insanlarla rastlaşdığımdan, sabah həyatda ən çox dəyər verdiyim deyərdim ki günümün yarsını baş başa keçirtdiyim komputerimi satmıram-pay veririəm.Gülməli bir məbləğ var ortada birdə mənim həmin gülməli məbləğə qurban gedən komputerim.Əslində pulum olsa milyonlar versələr belə verməzdim ama, əlbətdə olsaydı..Və insana o qədər təsir edir ki dəyər verdiyin bir şeyi əlindən məcbur çıxartmaq. Bunları sizə yazmaqda məqsədim odur ki birdən gözdən itmək istəmədim yalançı çıxmaq deyildi məqsədim sadəcə məndə belədir kiməsə ağız açmaqdansa əzilməkdən bükülməkdənsə dəyərli olan şeylərimi sadəcə kənardan baxıb susuram əlimdən çıxmağına. Və buda son yazımdı yazıram komputerimdə və son komputer haqqında olan fikirlərimdi çünki daha atıram bu sənəti.Necə ki xəyal kimi qalmışdısa xəyal kimidə hobbi kimidə qalmağa davam eləsin.Nə qədər ki komputer firmalarına hırdan zırı qanmıyan pulla qəbul olan işçilər olacaq mənimkimilərdə komputerini satacaq.Özünüzə yaxşı baxın! Admin hər şey üçün sağol  

Qardaş fikir eləmə yaxşı olar hər şey. İnan ki, səninlə burda yazışdıqdan sonra mənim də 1 tb-lıq HDD yandı. İnan az qala iflic olmuşdum. Bir anda ürək agrısı tutdu məni, dərmanla güclə özümə gəldim. 10 ildən yuxarı bir vaxtda topladığım bütün fayllar bir anda getdi. İnternetdən yüklədiklərimi geri qaytaracam. Amma şəxsi şəkillər, videolar artıq mənə də xəyal oldu bir anda. Sözümün canı budur ki, əldən gedən üçün heyfslənmə heç vaxt. Cəhd elə mübarizə apar. Bu saytda xeyli vaxtdır varam və bəlkə ən yaşlı üzvüyəm saytın. Həyat təcrübəmə söykənib deyirəm sənə, heç vaxt ruhdan düşmə elə şeylərə görə. Sənə həyatda uğurlar!

• 3 hafta sonra...

...İnşALLAH youlun açılar...və yenə də bura gələrsən.çox da ürəyini sıxma...internetklubdan hələlik istifadə edib əlaqə ki saxlaya bilərsən.iş görməsən də ünsiyyət saxlamaq ki olar.daha birdəfəlik tərk etmək nəyə lazım...mübariz ol qardaşım...

bu da məndən Corel Draw aid 1-ci videodərslik...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...