Jump to content
Forum Windows-az.com

Sistem haqda

ZHOMANES

Recommended Posts

Salam. Mənim pc çoxdan format eləməmişəm. Həmişədə pc təzə açılanda yəni işə salanda ekran açılanda aşağı qırağdan pəncərə açılır driver axtarılır yazılır. Sonra isə tapılmadı çıxır. Klikləyəndə isə 10 11dənə X şəkli və nəmalum qurğu yocsa drayver yazılır. İndi mən bunlar hansı driverlərdi deyə bilərəm? Birdə birdəfə driver booster yükləmişdim bütün driverlər yükləyəndə pv yenidən başlayanda ekran böyümüşdü bəzi prohramlar deyəsən işləmirdi tamda yadmda deyil. Sonra sistemi geri çəkdim düzəldi. İmdi mənə hansı yolu məsləhət görürsüz nə edə bilərəm? pc 2009 ilindi. 2GB 32beat Pentium® Dual-Core CPU E6800 @ 3.20GHz.

Sistemden o qədərdə başım çıxmır. Ama pc haqda çox şeyi bilirəm sadəcə sistem ekran kartı vs. marağlanmamışam. Çoxdanda format verilmiyib. Birdəki donma yoxdur ancaq sistem blokunuda 2009 ilindən təmizləməmişəm. Yolun bilmirəm. Nəysə ziyanı var? Fprmat verməyədə çəkinirəm. Çünkü internet driverləri fln necə quracağımı bilmirəm internətə çıxış olmadığından ki nəsə driver yükləyə bilim. İndidən təşəkkürlər

Proqramlar telegramda

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...