Jump to content
Forum Windows-az.com

Aktivasiya olunmayan Windows 7 ULTIMATE

Novruz Məmmədov

Recommended Posts

İlk öncə hər kəsi salamlayıram problemim Windows 7 ULTIMATE-ilə bağlı olduğu üçün bu bölmədə açdım.

Əgər düzgn olmayan bölmədə açmışamsa dəyişərəm problem deyil.Bundan qabaq forumda aktivasiya ilə bağlı mövzulara baxdım məhz bu tip mövzuya rastlamadım.

Keçək əsas məsələyə mənim bir yaxınımın başına gəlib bu hadisə mənə gətirdi youtubedə yoxlanan bütün üsulları elədim yenədə eyni problem çıxır.

lEp6yQ.jpg

Kompyuter hal hazırda yanımda deyil deyə bu şəkili upload etdim problem belədi şəkildəki kimi sadəcə bu şəkildə versiya 7600dü haqqında danışdığım kompyuterdə isə 7601 həmdə o türkçədi.

İstifadə etdiyim üsullar

Microsoft toolkit 2.6.5 

KMS Pico (adi və portable versiyada)

KMS AUTO NET 1.4.6

Command prompt(youtubedə kı dərsliklərdə slmgr -rearm əmri)

Və windows-un öz nastrykasından ürün anahtarını değiştir bölümünə saxta key əlavə etməklə.

Bu gün format elədim yenə elə oldu yardımınıza ehtiyacım var.

30günnən sonra ekran yenə həminki vəziyyətinə qayıdacaq.

Qeyd edimki kompyuter-PC-dir

post-62247-0-24265500-1475351159_thumb.jpg

Proqramlar telegramda

İlk öncə hər kəsi salamlayıram problemim Windows 7 ULTIMATE-ilə bağlı olduğu üçün bu bölmədə açdım.

Əgər düzgn olmayan bölmədə açmışamsa dəyişərəm problem deyil.Bundan qabaq forumda aktivasiya ilə bağlı mövzulara baxdım məhz bu tip mövzuya rastlamadım.

Keçək əsas məsələyə mənim bir yaxınımın başına gəlib bu hadisə mənə gətirdi youtubedə yoxlanan bütün üsulları elədim yenədə eyni problem çıxır.

lEp6yQ.jpg

Kompyuter hal hazırda yanımda deyil deyə bu şəkili upload etdim problem belədi şəkildəki kimi sadəcə bu şəkildə versiya 7600dü haqqında danışdığım kompyuterdə isə 7601 həmdə o türkçədi.

İstifadə etdiyim üsullar

Microsoft toolkit 2.6.5 

KMS Pico (adi və portable versiyada)

KMS AUTO NET 1.4.6

Command prompt(youtubedə kı dərsliklərdə slmgr -rearm əmri)

Və windows-un öz nastrykasından ürün anahtarını değiştir bölümünə saxta key əlavə etməklə.

Bu gün format elədim yenə elə oldu yardımınıza ehtiyacım var.

30günnən sonra ekran yenə həminki vəziyyətinə qayıdacaq.

Qeyd edimki kompyuter-PC-dir

Hər iki qardaşa öz təşəkkürümü bildirirəm həftəsonu yoxlayıb bir xəbər edəcəm yuxarıdada qeyd elədiyim kimi kompyuter hal hazırda mənnən uzaqdadı.

Mövzunu aktiv saxlayaq deyə düşünürəm bəlkə hansısa userin bizim bilmədiyimiz və daha əlverişli təklifi ola bilər bu barədə.

YENƏDƏ HƏR İKİNİZƏ ÇOX TƏŞƏKKÜR EDİRƏM 

• 2 hafta sonra...

Çoxdandı cavab yaza bilmirdim profilimdə yaranan problemlərlə əlaqədar foruma girə bilmirdim deyə.

Sağolsun elvin Məlikov qardaşımızın yardımıyla düzəldi.

Yoxladım və əla nəticə aldım -(removevvat ilə) hər birinizə təşəkkürlər sağolun var olun .

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...
  • Create New...