Jump to content
Forum Windows-az.com

Pc dəki interneti wi fi olarak paylaşmaq

Usernick

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Bundan bakıda var ? Yoxsa ebaydan alsam ucuz başa gələr hansı firmanı məsləhət görürsüz? Mən şəhərdə satıcıdan soruşdum tp link 300 mb/s wireless mənə dediki bu ancaq bu qurğu kenardakı wi fi ni kompda istifade etmek üçündür

Hər kəsə salamlar. Məndə stolüstü fərdi kompüterdir. Mən interneti TP-LİNK WN821ND adapteri ilə yayıram. Sazzın internetini rahat şəkildə ötürürəm. Qiymətinə gəldikdə 2 il bundan qabaq almışdım: 18 manata. indi qiyməti qalxmış olar. proqramı da üstündə diskdə gəlir. quraşdırırsınız və həm wifi qəbul edirsiniz, həm də ötürürsünüz. qəbuledicilik xüsusiyyəti də var. 

Hər kəsə salamlar. Məndə stolüstü fərdi kompüterdir. Mən interneti TP-LİNK WN821ND adapteri ilə yayıram. Sazzın internetini rahat şəkildə ötürürəm. Qiymətinə gəldikdə 2 il bundan qabaq almışdım: 18 manata. indi qiyməti qalxmış olar. proqramı da üstündə diskdə gəlir. quraşdırırsınız və həm wifi qəbul edirsiniz, həm də ötürürsünüz. qəbuledicilik xüsusiyyəti də var. 

modemdə wi fi yoxdursa öturə bilir ki ?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...