Jump to content
Forum Windows-az.com

Forex Nədir

jefri_519

Recommended Posts

Mən Forex ilə maraqlanıram, maraqlıdı nə mexanizminən işləyir. Saytında kifayət qədər məlumat var, başa düşdüyüm qədər valyuta dəyişikliklərindən yaranan fərqən gəlir götürmək olar. İstifadə edəniniz və yaxud pul qazananınız var ? Bəlkə məlumatınız olar ? Proqramı yüklədim, ama tam anlamıram.

Yoxlamayanlar foreks.az -a girib proqramı yüklüyüb demo versiyanan risksi başlıya bilərsiz

Proqramlar telegramda

1 ci gərək sən heç olmasa iqtisadiyyat xəbərlərinə baxasan. Yəni daim həm internetdə həm də tvdə. Sonra sən orda necə deyərlər tutaqki deyirsən ki, benzin düşəcək xəbərlərə qulaq asırsan praqnoz verirsən. Özün özüvə sonra pulunu sən deməli benzin düşübsə qızıl qalxacaq. Sənə sərf hansı edəcək ona pul qoyursan. Satıb alırsan yəni. Dollar düşüb alırsan dolları dollar qalxanda satırsan və xeyir götürürsən. Başa sala bildinmi?

Dəyməz. Səndən asılıdı. Praqnozu düz versən əlbəttə ela qaznac tutarsan. Hələlik demo ilə qurdalan. Sonra WebMoney ilə pul vurarsan o sərf edir. Mənim xoşuma gəlmədi həmdə mənə

görə havayı pul haramdı. Qumar kimi bir şeydi. Ona görə daha məşqul olmadım. Məsləhət görməzdim.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...