Jump to content
Forum Windows-az.com

Xaker yoxsa Terorist

serverus

Recommended Posts

Virtualal aləmdə hər biriniz viris yarada bilirsiniz. Bəs relaləmdə necəbu barədəbir şey biləniniz var.Virusnecəhazırlamalıhər hansıbir partlayıcı madəni necə düzəltməli. (zəyif dozada)Bunlarıbilən varsa bizədə öyrətsin bizdəbilək.Düzdüözümdə araşdırıb tapmaqa çalışacam.

H

6c2552d12e6e5a59348d8c81de8b579b.jpeg
örmətlə.Serverus

Proqramlar telegramda

Bonba düzəltmək asantdır. Biraz barıtı götürüb sıxırsan və havasız sıx bir qaba tökürsən, dəmir və ya ərk madda olsa yaxşı olar. sonra ona bir filt bağlayırsan və yandırırsan. yaxında dayansan ciddi zərər ala bilərsən

Benzini tökürsən şüşə butulkaya və filtr taxırsanağzını kip bağlayırsan yandırıb tullayırsan.

Tural deyesen mektebde kimya dersinden beş almısan. Çox ağılı fikirdir.

VÜSAL gərək həyatda bəzi şey lərə qarşı pis olasan (parno sayıtlar erməni portaları azərbaycanın əleyhinə verlişlər hazırlayn kanaların sayıtları) saysam çox olar düşmən çoxdur bizdə gərək çox olaq.Mənim firkirimcə düz deyirəm səfəmsə de səfsən onlar edə bilir biz edə bilmərik.

2e1890432e.jpg

xəbər portalarının birindən oxuduğum xəbər.

Bayaq Rabitə və İnformasiya Texnologiyaları Nazirliyinin saytının rus dilli versiyasına baxmağım üçün link yolladılar. Saytın rus dilli versiyasının ikinci xəbəri dərhal diqqət çəkirdi. Hakerlər Nazirliyin saytını sındıraraq Erməni soy qırımı haqqında xəbər əlavə ediblər. Azərbaycan dilli versiyada isə bu xəbər təbii ki yoxdur. Çünki tərcümə eləmək məsələsi var.

Bundan əvvəlki postda informasiya müharibəsində uduzmağımızla bağlı yazmışdım. Bu da ona davam oldu. Böyük ehtimalla idarə panelinə daxil olub rus dilində öz xeyirlərinə xəbər yerləşdiriblər. Dövlətçiliyimizə, ölkəmizə qarşı olan nifrətlərini internetdə də davam etdirirlər. İndi linki, blog yazımda verib onları reklam etmək istəmirəm. Ancaq internetdə ermənilərin blog postlarında rast gəldim. Ümid edirəm tez zamanda problem aradan qaldırılar.

deaa4a0dc6.jpg

Bilirəm mövzudan kənaran çıxırıq amma yenedə.

Səni başa düşürəm hərkəsin bir düşüncəsi var. Səndə belə düşünürsən.

Bilirsiz mənim bir dostum varıydı maddi durumları yaxşı deyildi. Həmşə anası dua edirdiki ayalah evimizə pul yetir işi gücü dua eləmək idi. Elə həmişə ağlayıb dua edirdi. Biraz imkanları olurdu çox az yenədə pisləşirdi. Axırda qonşular yığışıb ona dedilərki bəsdi dua etdiniz birazdan borca görə evinizi alacaqlar biraza ərivə oğluva de gedib işləsin. Allah (əsdəfurula) adam olub gəlib sizə pul verəsi deyilki. Peyğəmbərimiz deyibki Allah deyir səndən hərəkət məndən bərəkət.

Yəni Allah bizim yerimizə onların (ermənilərin senzuralı portaları) hack edəsi deyil.

Biıirəm Vüsal səndə Azərbaycanlısan və Bünün azərbaycanlılar kimi xeyirxaxsan amma bir yerə qədər.

Mən öz vətənimi sevirəm. Əyər mənim sevdiyimə kimsə vəhşilik etsə mən ona o vəhşiliyin 100 qayını edərəm.

18052.jpg

Axı ora mənim vətənimin bir hisəsidir. Axı ora bizmdir

526210.jpg

Bunu biz istəmişdik.

Mən yanlız bir şeyi bilirəm heç vaxt heç kəsə baş əymə öz ağlıvı işlət.

Bu nə demkdir

usaq.jpg

usaq2.jpg

Dudur romantika

belə romantika və belə son

1250109957_ushaq-_.jpg

Ermənilər Tarix boyu türk-müsəlmanların ayaqlarından çəkiblər. Tarix boyu türkləri qırıblar. Bu əvvələr başqa qüvvələrin təsiri ilə həyata keçirilirdisə də hal-hazırda artıq bu onların milli prialitetidir.

Azəri-Türkü ilə erməni dığası heç vaxt dost olmaz. Bunu düşünən belə Bizdən Deyildir.

1. 1918 il soyqırımında minlərcə Azəri-türkü Azərbaycanın müxtəlif bölgələrində ermənilər tərəfindən qırılıb.

2. Azərilər Tədricən öz qədim yurtlarından İrəvandan, Zəngəzur mahalından qovuldular və beləcə yerazlar meydana gəldi, İndiki ermənistan ərazisi bütünlüklə azərilərdən təmizləndi (qırığınlar qətliyamlar bahasına).

3. 1990ildən başlayaraq Garabağımız və daha 7 rayonumuz işğal olundu. 1 milyondan artıq azəri-türkü vətənindən ayrı düşüdü, minlərlə soydaşımız öldürüldü, analar, bacılar zorlandı, uşaqlara aman verilmədi, ən inanılmaz vəhşiliklər edildi.

Ey azəri gənci! Utanmırsanmı? Əli sənin anaının, atanın, bacının, qohum əqrabaının, nəslinin, kökünün eləcədə müsəlman bacı-qardaşlarının qanına batmış bir erməni dığasına əl uzadıb salam verməyi düşünürsən? Məgər səndə qeyrət, namus hissi yoxdur?

İndiki ermənistan ərazisindən qovulanlar (Yerazlar - Vətənsizlər! Vətənini unudan vətənsizdəndə beşbətərdir)

Qarabağdan qovulanlar (Qaçqınlar - Yerazlardan heç nə ilə fərqlənməyənlər)

Sözlərimdən inciməyin, Ancaq vətənini torpağını atıb gəlib burda torpaq davası edənlər, ancaq pul qazanım, ona atım, buna atım, ondan rüşvət alım, bundan rüşvət alım deyənlər, vətənini unudanlar və ya unutmaq istəyənlər, qarabağlı olub əsgərliyə getməmək üçün pul verənlər, bakıda yaxşı pul qazanıram vətən mənim nəyimə lazımdır deyənlər vs. Utanın.

Bizi parçalayıblar. Cənubi Azərbaycanı, Dərbəndi, Borçalını, Zəngəzuru, İrəvanı, Qarabağı bizdən alıblar. Biz yatdıqca növbədə 50-60 ildən sonra Naxçıvanı bizdən alacaqlar.

Mən demirəm gecək iqtidarın üzünə duraq, mən demirəm gedək müxalifətə birləşək, mən deyirəm bir olaq, haqqımızı tələb edək, indi onsuzda şirlərin yerində çaqqallar oturub. Mən demirəm çaqqalları qovaq mən deyirəm bir olub vətənin azadlığı uğruna çalışaq.

Allah bizimlədir. Bizim yolumuz haqq yoludur. Biz - bizdən aldıqları torpaq və torpağın üstündə mövcud olan dəyərlər üçün vuruşmalıyıq.

Erməni nədir ki biz ondan qorxuruq, ya da rusdan qorxuruq. Nədən qorxuruq? balışımızın altında gizlətdiyimiz 3-5manata görə? yoxsa rahatçılığı itirəcəyimizə görə? Boş ver bunları məyər Biz gürcülər qədər də deyilik? Məyər bizdə Şarkaşviliyə bənzəyən xalqını, millətini düşünən, rüşvətə yox deyəN, rusiyadan qorxmadan qondarma respublikalarına hücuma keçən və ya bacaran oğullarımız yoxdur? Hamımız Mübariz olub hərəyə 4 erməni öldürə bilmərik?

Bizim hər cür imkanımız və şəraitimiz var, Bizim Türkiyə kimi qardaşımız, hər an köməklik etməyə çoxlu dostumuz, müsəlman dinimiz var. Qardaşlar yatmayın. Erməni artıq ağdamdadır, radikal olmaz lazımdır. Əsgərliyə getmək lazımdır. Kişi kimi vətəni qorumaq və hər an imkan düşən kimi vətəni işğaldan azad etmək lazımdır. Bunu sözdə yox ürəkdə istəmək lazımdır. Bax o zaman bəlkə bizim də bu böyük dünyada adımız qəhrəmanlıq dəftərinə yazılar. Hələlik isə biz uduzmuş, pazor olmuş, papağımız təpiklər altındadır.

Bizə dəfələrcə deblərki gəlin informasiya müharibəsində aktiv olaq.Niyə həmişə biz uduzmalıyıq.Gəlin onlar (ermənilər) kimi bir olaq.

Bizim milli qəhramanımız RAMİL SƏFƏROV-üçün avropa məkəməsində vəkil tutmaq üçün bank hesabı açılmışdır və insanlar ora bacardıqları qədər pul yatırırdılar. Eyni zamanda ernənilər üçündə hesab açılmışdır ermənilərdə ora pul yatırırdılar. Ermənilərin bank hesabında yığılan pulun yarısı bizim bank hesabımızda yığılmadı. gəlin bir birimizi sevək, bir-birimizə qarşı çıxmayaq. Azərbaycanlı olub bir olaq.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...