Jump to content
Forum Windows-az.com

E-Book necə hazırlanır?

Mehebbet

Recommended Posts

Hamıya salamlar!Məndə coxlu PDF və Word sənsədlər var(Azərbaycan qanunlar toplusu və s.).İstəyim bütün bu sənədləri vahid hala gətirməkdir(E-Book halına)Natata proqramı ilə hazirlayiram alınmır(internet brauzeri kimi bir pəncərə acilir və görmək ücün internetı qoşulmaq lazım olduğunu deyir).Sizlərin hər birinizdən xahiş edirəm mənə bu işdə köməklik göstərəsiniz.Əvvəlcədən təşəkkürlər.

Proqramlar telegramda

Qardaş zəhmətinə görə cox sağ ol.Təşəkkür edirəm.Amma mənə PDF və ya DJ.Vu hazirlamaq yox,əksinə elə belə formatdakı sənədləri elektron kitab halına gətirmək lazımdır.Natata ebook prosunu yüklədim amma HTML kimi hazırlanan səhifələri kitab halına salmaq olur,amma Word PDF formatındakı sənədləri yox.mənsə bu HTML nədir,necə hazırlanırsa hec onuda bilmirəm.Sizlərdən təkrar cox xahiç edirəm mənə kömək edəsiniz.dərsliklərdə olsa olar.Amma yazılı dərsliklər(yəni video dərsliklərin həcmi çox olur yükləyə bilmirəm DİAL UP-da sürət çox aşagıdır deyə, yazılı (PDF VORD halında)halda olsa çox yaxşı olardı

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...