Jump to content
Forum Windows-az.com

Silinmiş faylın geri qaytarılması

Guest k^n^n

Recommended Posts

Salam əziz və dəyərli sayt istifadəçiləri və sayt rəhbərliyi.

İndi gələk problemə.Mən format atdım kompüterə.Ancaq virus olduğu üçün C-D sildim yenidən böldüm.D-diskində isə çox dəyərli fayllarım var idi.İndi istəyirəm ki, onları geri qaytarım.Xaiş edirəm mənə bunun üçün lazım olan proqramı birdə mümkünsə necə geri qaytarılması haqqında video verə bilərsiniz.Ancaq dəqiq bütün faylları birə-bir geri qaytarsın...

Proqramlar telegramda
  • 3 ay sonra...

Hec Bir Recovery Programi Silinmis Fayllari 100 % Qaytarmir ... Esasen sekil , video, Mp3 tipli Fayllar geri qaytarmaq asantdi ama Word , Office Programini Qaytarmaq Cox Cetin Ve Cox Vaxt Aparir ...

Men Meslehet Gormurem Recovery Programlarindan istifade edersiz ... Sonraki Zamanda Reyestrlerde Probleme sebeb Olur ve Dump Yaddasi Azaldir ...

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Salamlar.Mendede silinmiw fayillari geri qaytarmaq lazimdi.Esas programlarim ve wekillerim var idi icinde onlari.Eybi yox programlar qayitmasada olar cunki 100-120 Gb programlar idi ..Inanmiram onlari tapsin.amma wekilleri tapsa yaxwi olar.Birdeki papqayla tapan olsa yaxwi olar.Nece dene program tapdim hamisi icindeki fayillari tapir ozde mene lazim olan fayillari tapa bilmirem icinde alem deyib bir birine :D

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...