Jump to content
Forum Windows-az.com

Battlefield 3 səhv

sahin666

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

mende orginalidir. origin onlinedir multiplayer flan ucun,ama caryera oynayandada orginden girmelisen, mende 2 dene znacok var biri batlefilde biride orgin, batlefiledein ustune 2 defe basib gozluyurem aftomatik orgin acilir,sonra ozu connec flan yazir 5 saniye sonra batlefiledin sehifesi acilir internetexplorerde. ordan baslayirsan ya karyera yada multiplayer ne bilim cox seyler.ancaq internetle elaqelidir. mence sen sehf yuklemisen,orginden girirsense mutleq internete qosulacaq ve esl olub olmadiqini yoxlayacaq.

RePack by Fenixx olan Batfaildi yukle..

Men yukledim qurdum isledi

ama XP-de hele test etmemisem onu

- Laptop ve Desktop Anakartlarin temiri

- BIOS yazilmasi

- Sifreli SuperUser BIOS-larin silinmesi

- Kicik chiplerin deyisidrilmesi

- BGA Chiplerin deyisdirilmesi (GPU/CPU/FCH/PCH/HM ve s)

məndə neçə gündü bu oyunla baş sındırıram bir şey alınmır.

komp intel core i5 2.30 mhz-di vga 1024 ram 4gb əməliyyat sistemi windows 7 64-bit.

oyun yazılandan sonda direx yükləmə gəlidi,yükləmə getmədi internetlə problemi aradan qaldırmaq məsləhət görüldü.interneti işə saldım yenidən direxi quraşdırmaqa cəht edim.

bir neçə dəqiqədən sonra direx-də yükləndi qotov-u kluk edib,oyunu başlatdım.

ekran qaraldı bir-neçə dəfə ekra qaralıb-bozarıb dayandı vəssalam.

yenidən bu oyunu başqa saytdan yenidən 64-bitlik olanını yüklədim,yenədə həmən problem yenidən çıxdı,yəni qara ekran vəssalam...

hal-hazırda Snaiper,Metro oyununu oynayıram problemsiz işləyir. sad

bu deqiqe en etibarli battlefield 3 repacki FENIX ve A1CHEM1ST hazirladiqlaridir

oyuna ustaovka verende antivirusu baglamaq lazimdi mutleq

fenixin repacki disk fayli deyil deye setup-i tap install ver getsin a1chem1st-in repacki 2 disk faylindan ibaretdir install etmek ucun ya daemon alcohol yeni mount etmek yada bir qovluga en yaxsisi her diski ayri qovluga cixart arxasi 1-ci diski install ver 2-cini istese yeniden mount hemen dvd rw-ni secirsen qovlugu ise 2-ci qovlugu secirsen

warriorAZZZE

sende srift catismir

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...