Jump to content
Forum Windows-az.com

ATI Readon HD 5450 Driver Final

Guest Enigma

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

mendede 5650dir.ama batlefiledi oynamisam. notbukumda. bir dene pis isi var bilmirem ama nedendir. teyyare ile yuxari qalxdiqda ,( mutliplayer moduna ) bezende tankla yada piyada olduqda magistral yollarda problem olur qaranliq bezen ayri bir renge calir . mende bu problemi duzetmek isteyerem

men pozub yeniden yukledim yene eyni seydi. gerek update ederdim video karti sora yukleyerdim. ancaq mende intel core i5 di. ati readion ise amd prasessorlar ucundu esasen. men bir defe fomatdan qabaq yuklemisdi c diskinde amd flan adinda papka gelmisdi ama evvel yox idi. bunu mende yuklesen yene ele olsa hec bir problem olmazki diger oyunlarda? + birdeki onu yukledikden sonra adi setap kimi acib qururuq? yoxsa evvel silinmelidir video kartin driveri sonra yeniden yazilmalidi? yoxsa ele ustune yaziriq? birdeki eger yazdiqdan sonra oyunu silib yeniden yuklemeliyik? yoxsa lazim deyil ?

AMD radeon bu amd prasessorlar ucun mende vide kartda beledir notbukun ustundede

ATI Mobility Radeon Premium Graphics

men amd olan yuklesen mence islemez cunki mente prasessor intel core i5di. birdeki video kartin deriverleri proqram yazilib silinen yerde yoxdu moy kompdan girdikde,deyesen ele ustune yazilir

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...